Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!
D Sniper  15. 6. »
Dreamy World  14. 6. »
Light Bot  14. 6. »
Horse boarding  13. 6. »
Tetris  8. 6. »
Jump Felix Jump  31. 5. »
Condom Blocks  28. 5. »
Všetky komentáre

Viete, že...

Deti rastú spravidla rýchlejšie na jar a v lete.

Pomoc

Hra mi nejde spustiť, čo s tým?

S takouto otázkou sa stretávame asi najčastejšie. A veru, ťažko odpovedať, keď nemáme viac informácií. Všetky hry skúšame a všetky 100% idú. Ak nejdú, dovolíme si tvrdiť, že v 99 zo 100 prípadoch je chyba u užívateľa, resp. v jeho počítači.

Čiže, ak sa vám stalo, že niečo nejde, v prvom rade, choďte na stránku a updatnite si svoj Flash Player. Aj keď iná hra fungovala a táto nie, aj tak si updatnite ten Flash. Niektoré nové hry sú naprogramované len pre nové Flash playere a bez toho ich nespustíte. Skôr či neskôr si ich aj tak budete musieť upgradovať.

Upgradoval som si Flash Player a stále nič

V takom prípade vyskúšajte iný prehliadač – Firefox, Operu, Internet Explorer (minimálne verziu 6.0). Hry skúšame pod všetkými prehliadačmi, ale môže sa stať, že z nejakého dôvodu užívateľovi nefungujú, preto treba vyskúšať iný.

Upgradoval som flash player, vyskúšal iný prehliadač .. a stále nič :(

V takom prípade to máte v práci alebo škole blokované a treba sa dohodnúť s administrátorom siete, alebo nastal 1 zo 100 prípadov, kedy uverejnené hry na stránke nefungujú. Všimnite si komentáre, či sa aj iní sťažovali. Ak nie a vypisovali napr. svoje skóre, hra im išla a problém je u vás.

Hra sa mi strašne dlho načítava

Pokiaľ nepoužívate dial-up, ale DSL/chello/Fi­bernet/iné vysokorýchlostné pripojenie, hra by sa mala načítať do pár sekúnd, max 30–40 sekúnd. Ak čakáte dlhšie, alebo máte dial-up, alebo niečo práve vy/váš kolega sťahujete a to tak vyťažuje kapacitu linky, že hra sa dlho načítava.

Mám inú otázku, ktorá tu nie je napísaná

Napíšte na support@pauzic­ka.sk a pokúsime sa vám poradiť.RSS