Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - Western Blitzkrieg 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/western-blitzkrieg-2 Akčná vojnová strieľačka. Videá - Bizarný futbalový gól http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/bizarny-futbalovy-gol Toto zrejme nikto nečakal :) A už vôbec nie brankár na druhej strane. Hry - Hobo Prison Brawl http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/hobo-prison-brawl Prebojujte sa s Hobom väzením. Videá - Naozaj realistická kresba Morgana Freemana http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/naozaj-realisticka-kresba-morgana-freemana To dalo práce... Hry - Warbears http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/warbears Zachráňte rukojemníkov a eliminujte teroristov. Hry - Notebook Trial http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/notebook-trial Trúfate si? Videá - Domino z pivových fliaš http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/domino-z-pivovych-flias Toľko fliaš a toľko hrkotu, ale stálo to zato:) Videá - Parkour na štýl Mirror's Edge http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/parkour-na-styl-mirrors-edge Wow! Videá - Majster v klikoch http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/majster-v-klikoch Super výkon - 102 klikov za 30 sekúnd. Hry - Fire in the Hole http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/fire-in-the-hole V úlohe elitného vojaka prežite prechod nepriateľským územím. Videá - NHL Best Shot 2000-2008 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/nhl-best-shot-2000-2008 Najlepšie góly.. Videá - Skvelý kolkový trik http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/skvely-kolkovy-trik Trafiť dva kolky, takto umiestnené, jednou ranou?:) Hry - Formula D http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/formula-d Prejdite trať čo najrýchlejšie! Hry - Mario Motocross Mania http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/mario-motocross-mania Zozbierajte všetky hviezdy! Videá - Triky na mini BMX http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/triky-na-mini-bmx Cool vecička! Hry - Mo Bike http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/mo-bike Preskočte s motorkou prekážky a bezpečne pristaňte. Videá - Synchronizované mačky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/synchronizovane-macky Pekne im to spolu išlo..:) Videá - Najväčšie zvieratá ktoré kedy žili na planéte http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/najvacsie-zvierata-ktore-kedy-zili-na-planete Tieto sú trošku väčšie... :) Videá - Gilles Villeneuve vs. Rene Armoux http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/gilles-villeneuve-vs-rene-armoux Parádny závod na formulách z roku 1979. Hry - Choose Your Weapon 5 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/choose-your-weapon-5 Ktorá zbraň je tá vaša? Hry - Labyrinth Ixi http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/labyrinth-ixi Preč s nimi! Hry - Baby Blimp http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/baby-blimp Vyskúšajte si úlohu bocianov pri výrobe detí :) Hry - Stag Knight http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/stag-knight V úlohe rytiera musíte očistiť les od skautov. Hry - Undead Assault http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/undead-assault Zničte všetky príšery, ktoré sa vám pripletú do cesty. Videá - Užite si rýchlosť.. http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/uzite-si-rychlost Až do konca.. Tvrdá reklama zameraná na boj proti rýchlej jazde.. Videá - Maniak na motorke http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/maniak-na-motorke Šialená jazda v meste.. Videá - Vytáčanie dlhého trucku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/vytacanie-dlheho-trucku Dlhý truck je... dlhý. Hry - Zombie Attack http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/zombie-attack Ochráňte sa pred nenásytnými zombíkmi. Videá - Motor Miniatura W-32 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/motor-miniatura-w-32 Zložiť ho trvalo 2500 hodín! Hry - Ape Idols http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/ape-idols Aktivujte kamene. Hry - Timebot http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/timebot Vracaním času sa dostaňte až do cieľa. Videá - Netradičné šmýkanie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/netradicne-smykanie Dokážete sa takto kĺzať po vode?:) Videá - Fighting Gravity http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/fighting-gravity Ďalší výborný výkon v šou Amerika má talent, kde sa chalani pohrali s "gravitáciou". Hry - Atlantis Quest http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/atlantis-quest Ďalšia zo série obľúbených hier, v ktorých musíte posúvať kamene tak, aby ste vytvorili rovnaké trojice vertikálne aj horizontálne. Hry - Genghis Khan http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/genghis-khan Vybudujte silnú armádu a ovládnite okolité krajiny. Hry - Warlords Call to Arms http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/warlords-call-to-arms Vydajte sa so svojim vojskom na boj proti ostatným národom. Videá - Kúpalisko http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/kupalisko Krátky zostrih toho, čo všetko sa môže stať pri bazéne:) Videá - Psycho muž http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/psycho-muz Nebezpečne psi v meste.. Tento pán ich ale super napodobil:) Čim viac si to pozriete, tým to bude vtipnejšie:) Hry - Tricharge http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/tricharge Odpaľujte rovnaké guličky. Hry - Escape Building Block http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/escape-building-block Dostaňte sa von z budovy. Hry - Riddle School 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/riddle-school-3 Nájdite únikovú cestu zo školy. Hry - A Dralien Day http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/a-dralien-day Pomôžte malému dráčikovi uniknúť. Videá - Pravdepodobnosť 0.0000001 % http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/pravdepodobnost-00000001- Spoľahnite sa radšej na poistku:) Videá - Reklama na minerálnu vodu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-mineralnu-vodu Mysleli ste si že minerálka nemôže mať super reklamu? Omyl :) Videá - Mačky s prstami http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/macky-s-prstami Ako dobre že nemajú prsty... :) Hry - PacXon http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/pacxon Pacman v pozmenenom kabáte. Videá - Toyota RAV4 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/toyota-rav4 Dávajte pozor koho auto umývate:) Videá - Sulíkov záchvat smiechu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/sulikov-zachvat-smiechu Až pred pár dňami sa zverejnila celá nahrávka reakcie Sulíka na facku Anny Belousovovej.. Sulík to nedokázal ani dopovedať:) Hry - 3D Superball http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/3d-superball Udržte futbalovú loptu čo najdlhšie vo vzduchu, pričom musíte triafať do obdĺžniku umiestneného v strede. Hry - Iron Works http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/iron-works Spájajte oceľové guľôčky rovnakých farieb. Videá - Chlapi nevedia odolať http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/chlapi-nevedia-odolat Podarená reklama na pivo Moose Light. Hry - 10 is Again http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/10-is-again Hádate správne. Videá - Budweiser http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/budweiser Vtipná reklama na pivo, vedeli ste že chutí aj korytnačkám?:) Hry - Bird Frenzy http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/bird-frenzy Precvičte si svoje reflexy a nakŕmte tak hladné vtáčatá. Videá - Scott Mills a jeho gumená koža http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/scott-mills-a-jeho-gumena-koza Neuveriteľné! Videá - Stop Motion Donkey Kong http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/stop-motion-donkey-kong Úžasné :) Koľko námahy ho to asi stálo? Hry - Music Zap http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/music-zap Vyhýbajte sa laserom, ktoré strieľajú podľa každého beatu hrajúcej pesničky. Videá - Kôň zo skla http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/kon-zo-skla Krásny koník vyrobený zo skla.. vyzerá to byť tak jednoduché..:) Hry - Gnome Garden http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/gnome-garden Máme tu problém! Videá - 86 ročná babka robí gymnastiku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/86-rocna-babka-robi-gymnastiku Na svoj vek sa teda hýbať vie! Videá - People Are Awesome 2013 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/people-are-awesome-2013 Nádhera :) Hry - Lazerbeamz http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/lazerbeamz Pomocou lasera musíte reaktivovať pokazené objekty vo vesmíre. Hry - Mahjong Burger http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/mahjong-burger Fast-foodová obdoba hry Mahjong. Videá - Samoľúby muž http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/samoluby-muz "Ahoj, som Anna, tu je moje číslo, zavolaj mi!" Videá - Bulldog ako babysitter http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/bulldog-ako-babysitter Starať sa o malého orangutana chce každý.. ale aj pes?:) Hry - Cube3D http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/cube3d Hra s kockami. Hry - Tribal Jungle Jewel Quest http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/tribal-jungle-jewel-quest Vytvorte rovnaké trojice. Videá - Dvojica majiteľov domu si nevšíma medveďa http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/dvojica-majitelov-domu-si-nevsima-medveda Normálka :) Hry - Kakato Otoshi http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/kakato-otoshi Znižujte babám dlhé opätky tak, aby nespadli. Hry - Gem Craft http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/gem-craft Dobre spracovaná Tower Defense hra. Hry - Flood Fill http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/flood-fill Pohrajte sa s farbami. Videá - Hroch a pes http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/hroch-a-pes Pekná animácia kde hroch spieva "the Lion sleeps tonight" a pes tancuje:) Videá - Bitka v priamom prenose http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/bitka-v-priamom-prenose Kolegovia sa zrejme nevedeli na niečom dohodnúť:) Videá - Daft Punk acapella http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/daft-punk-acapella Super práca :) Hry - Aequilibrium 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/aequilibrium-3 Udržte rovnováhu. Hry - Target Barbarossa http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/target-barbarossa V úlohe nájomného vraha eliminujte objednané ciele. Videá - Bar http://pauzicka.zoznam.sk/videa/anglicke-videa/bar Ľudia v bare robia pozadie, aby to vyzeralo ako keď hraje telka:) Videá - Baterka do notebooku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/anglicke-videa/baterka-do-notebooku Spôsob akým sa vyhnúť kúpe novej a drahej baterky do notebooku:) Videá - Nevydarený skok mačky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/nevydareny-skok-macky Precenila sa :) Hry - Bunnies and Eggs http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/bunnies-and-eggs Preneste veľkonočných zajačikov bezpečne na druhý breh rieky. Hry - Fupa Mahjongg http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/fupa-mahjongg Ďalšia verzia logickej hry Mahjong. Hry - Defend Your Temple http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/defend-your-temple Ochráňte svoj chrám pred nepriateľmi. Hry - Balloon Invasion http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/balloon-invasion Ochráňte vašu základňu pred nepriateľskými vzducholoďami. Videá - Chcete psíka? http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/chcete-psika Jedno z mála ozaj vtipných videí o psíkoch:) Videá - Spiace šteniatko http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/spiace-steniatko Krásne, malé šteňa so zlým snom. Hry - Tuer Tuer Tuer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/tuer-tuer-tuer Precvičte si mušku na pobehujúcich panáčikoch. Hry - Murphyho zákony 4 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/murphyho-zakony-4 Štvrtý diel zábavnej hry Murphyho zákony (Zákony schválnosti). Videá - Najhoršie momenty zo svadby http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/najhorsie-momenty-zo-svadby Veru, aj takéto veci sa stávajú:) Hry - Pirate Race http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/pirate-race Dostaňte sa k pokladu ako prví. Videá - Leví kráľ http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/levi-kral Kevin Richardson si vytvoril skvelý vzťah s levmi v Južnej Afrike.. Hry - Family Restaurant http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/family-restaurant Pripravujte rôzne druhy jedál v rodinnom podniku. Videá - Zimné pády http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/zimne-pady Pády, pády, pády.. Na snehu i na ľade. Hry - Feed Me Moar 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/feed-me-moar-2 Monštrá sú hladné! Hry - Roly-Poly Canon http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/roly-poly-canon Pošlite všetky Roly-Poly do neba. Videá - Úžasné rýchly gitarista http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/uzasne-rychly-gitarista Dobre že tá gitara nezhorí :) Hry - Monster Truck Maniac 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/monster-truck-maniac-2 Dostaňte sa s autíčkom čo najďalej.. Videá - Šialené kúsky 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/sialene-kusky-2 Nebezpečné a nevydarené kúsky.. (Tip na video nám poslal Lukáš) Videá - Tanec pri tyči http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/tanec-pri-tyci Tu je výherkyňa a jej tanec.. Hry - Arachnophilia http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/arachnophilia Vyskúšajte si život pavúka Hry - Even more Bloons http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/even-more-bloons Bloons sú spať na scéne!