Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - The Tickler http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/the-tickler S podivným robotom ničte nepriateľov. Hry - Jack Van Cell Stinger Sniper http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/jack-van-cell-stinger-sniper V úlohe nájomného vraha eliminujte objednané ciele. Hry - Werewolf thriller http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/werewolf-thriller Zachráňte svoju milú. Videá - Uplakané dieťa http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/uplakane-dieta Plače keď ju niekto vidí..:) Hry - Alice is Dead http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/alice-is-dead Vyriešte hádanku kto ste.. Videá - Z pekla šťastie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/z-pekla-stastie Situácie, kde ľudia mali obrovské šťastie.. (Tip na video nám poslal Lubik) Videá - Need For Speed - Ďakujeme http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/need-for-speed---dakujeme Úspešne predali 100 000 000 kusov tejto vydarenej hry.. Videá - Použite radšej prezervatív http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/pouzite-radsej-prezervativ Zakázaná, ale hlavne zábavná reklama. Ak sa chcete vyhnúť podobnej situácii, tak myslite dopredu a použite prezervatív. Hry - Steppen Wolf 8 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/steppen-wolf-8 Ôsmy diel adventúry Steppen Wolf. Hry - Olympic Challenge. http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/olympic-challenge Zvíťazte v troch olympijských disciplínach. Videá - GEOX http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/geox Vtipná reklama na priedušné topánky..:) Hry - Hit the Jackpot http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/hit-the-jackpot Vyhrajte turnaj v lukostreľbe. Videá - Bidvest http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/bidvest Hra s tieňom v podaní Pilobolus. Hry - Svetlograd http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/svetlograd Vytvorte skupiny rovnako sfarbených kameňov. Hry - War Machine Deluxe http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/war-machine-deluxe Do boja! Videá - Viac ako iba Graffiti http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/viac-ako-iba-graffiti Grázel čo maľuje po domoch? Vôbec nie.. Videá - Fajčenie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/fajcenie Fajčenie naozaj zabíja.. Videá - Ninjovia http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/ninjovia Experti..:) Hry - Fly Buster http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/fly-buster Chyťte do ruky mucholapku a nenechajte žiadnu muchu uletieť. Hry - Redcoat Invasion http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/redcoat-invasion Obráňte svoju pevnosť. Hry - Super Mafia Land http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/super-mafia-land Hra v štýle Mária. Hry - Warzone Tower Defense Extended http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/warzone-tower-defense-extended Odolávajte nepriateľským jednotkám. Videá - Leto sa blíži.. http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/leto-sa-blizi Zostrih naozaj vtipných nehôd pri bazéne:) Videá - Simonov psík http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/simonov-psik Krátke animované video z tvorby Simona Tofielda o domácich maznáčikov a ich správaní - tentokrát o psíkovi:) Videá - Otestujte si sluch! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/otestujte-si-sluch Dokedy počujete zvuk? Hry - Booty Rider http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/booty-rider Vytvorte si vlastnú pretekárku a predvádzajte rozličné triky. Videá - Hlásateľka si prdla http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/hlasatelka-si-prdla Zrejme to už nemohla vydržať.. ale je to ľudské..:) Hry - Bush Royal Rampage http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/bush-royal-rampage V úlohe prezidenta Busha ochráňte kráľovnú Alžbetu a eliminujte teroristov. Hry - Days 2 Die http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/days-2-die Ničte zombíkov. Hry - Monkey Go Happy 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/monkey-go-happy-3 Urobte opičky v každom kole šťastnú. Videá - Mačička http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/macicka Krátke animované video z tvorby Simona Tofielda o domácich maznáčikov a ich správaní - tentokrát o mačke:) Videá - Prehra so štýlom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/prehra-so-stylom Nenechal nič na náhodu :) Hry - Stuntstup http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/stuntstup Blíži sa nám pomaly leto a s ním aj kúpaliska preplnené slniacimi sa ľuďmi. V tejto flashke si môžete dopredu precvičiť rôzne kreácie na skokanskom mostíku. Vašou úlohou bude predviesť čo najviac rôznych trikov počas zoskoku do vody. Používate medzerník a šípky Hry - Extreme Trucks http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/extreme-trucks Prekonajte náročný terén plný prekážok. Hry - Murder! http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/murder Nech žije kráľ! Videá - Prekvapenie na elektrickej stanici http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/prekvapenie-na-elektrickej-stanici Čo je to tam? :) Videá - Robbie Maddison - skok na motorke http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/robbie-maddison---skok-na-motorke S motorkou skočil na vrch budovy Arc de Triomphe v Las Vegasskom Paríži (imitácia Paríža v Las Vegas). Videá - Trik s bejzbalovou palicou http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/trik-s-bejzbalovou-palicou Trik s bejzbalovou palicou.. ako to len robí.. Hry - Doeo! http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/doeo V časovej tiesni musíte nazbierať čo najviac hláv. Hry - Jump n Smash http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/jump-n-smash Zašliapnite čo najviac LEGO figúrok. Hry - Deli Creations http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/deli-creations Ako majiteľ bagetérie musíte splniť na každý deň stanovenú tržbu. Videá - Raňajky so srnkami http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/ranajky-so-srnkami Trošku netradičné raňajky.. O jedlo sa ale treba podeliť:) Hry - Sewer Skater http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/sewer-skater Predvádzaním skateboardových trikov nahrajte stanovený počet bodov. Hry - Tower Box http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/tower-box Stavajte vežu z útvarov. Videá - Unavený mrož http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/unaveny-mroz Mrož po dlhom výlete ;) Videá - Zvieratko ktoré miluje škrabkanie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/zvieratko-ktore-miluje-skrabkanie Nejde mu odolať :) Videá - Skákajúci tučniaci http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/skakajuci-tucniaci Sú v tom vážne dobrí. Hry - Globulous Challenge http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/globulous-challenge Strieľajte góly. Videá - Keď mačky klebetia http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/ked-macky-klebetia Toto vyzeralo na vážnu debatu:) Videá - Zvedavá sova http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/zvedava-sova Sova chce byť stále stredobodom pozornosti. Hry - Wheelers http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/wheelers Jednoduché závody motoriek. Hry - Fishing Frenzy http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/fishing-frenzy Vydajte sa na rybačku a pochytajte stanovený počet rýb. Hry - Palisade Guardian 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/palisade-guardian-2 Ochráňte budovu pred nepriateľmi. Videá - Lev Christian http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/lev-christian Vychovávali ho, ale po čase ho museli pustiť do voľnej prírody. Po rokoch sa rozhodli, že ho pôjdu pozrieť. Všetci im tvrdili, že ich už nebude poznať. A ako ich stretnutie dopadlo? Uvidíte vo videu. Videá - Škrečok a ceruzka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/skrecok-a-ceruzka Škrečok sa snaží zjesť ceruzku :) Hry - Arm Surgery 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/arm-surgery-2 Operujte pacientovi zlomenú ruku. Videá - Mission Impossible http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/mission-impossible Splní veverička túto ťažkú úlohu? Hry - Boombot http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/boombot Dostaňte postavičku vystrelenými bombami do cieľa. Hry - Strong Bow http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/strong-bow Obráňte vašu pevnosť pred nájazdmi barbarov. Videá - Tancovanie s psíkom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/tancovanie-s-psikom Takto naučiť psa tancovať je fakt skvelé.. Výstava Crufts 2009. Hry - Canyon Shooter http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/canyon-shooter Prebojujte si na padáku cestu nebezpečným kaňonom. Videá - Ohybná mačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/ohybna-macka Mačka predviedla svoje ohybné telo. Videá - Pes miluje spúšťanie sa po schodoch http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/pes-miluje-spustanie-sa-po-schodoch Tento to má vážne rád :) Hry - Music in Motion http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/music-in-motion Hudba vám vkladá do cesty rozličné prekážky, ktoré musíte prekonať. Hry - King Of Solitaire http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/king-of-solitaire Oddýchnite si pri kartách. Videá - Efekty v game of thrones http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/efekty-v-game-of-thrones To sú vychytávky :) Hry - Pigeons Revenge 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/pigeons-revenge-2 Triafajte ľudí holubími výkalmi:) Hry - Birds Town http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/birds-town Ďalšia príbuzná hry Zuma. Videá - Bubliny s tekutým dusíkom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/bubliny-s-tekutym-dusikom Aj tak sa dá :) Videá - Piesočná búrka v Arizone http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/piesocna-burka-v-arizone Zrýchlená piesočná búrka v štáte Arizona. Hry - Monkey Go Happy - North Pole http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/monkey-go-happy---north-pole Prečo sú stále smutné? Videá - Americké domy http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/americke-domy Vývoj architektúry amerických domov - od čias indiánov až po súčasnosť. Videá - Vypustenie svetlíc KC-130 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/vypustenie-svetlic-kc-130 Nie nadarmo sa tieto lietadlá prezývajú "Anjeli smrti". Hry - Sky Diver http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/sky-diver Zoskočte z lietadla a vyhýbajte sa všetkým prekážkam. Videá - Väzenský tanec http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/vazensky-tanec Ako odreagovanie super vec..:) Hry - Jetbot http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/jetbot Prejdite so vznášajúcim sa robotom všetky levely. Videá - Najvtipnejšie góly http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/najvtipnejsie-goly Aj takéto zlyhania sa stávajú.. Hry - So Whats the Difference http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/so-whats-the-difference Nájdite 5 rozdielov. Hry - Crazy Penguin Catapult http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/crazy-penguin-catapult Katapultujte tučniakov do vojnovej zóny, kde musia poraziť ľadové medvede. Hry - Beauty Resort 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/beauty-resort-2 Starajte sa o chod centra krásy. Videá - Optická ilúzia 3 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/opticka-iluzia-3 Neuveriteľné... Šikovný optický klam s kockou. Videá - Extrémne Žonglovanie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/extremne-zonglovanie Skvelé žonglovanie s 5 loptičkami. Sledujte, na záver sa predvedie až s desiatimi. Videá - Rýchly čašník http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/rychly-casnik Tomu hovorím rýchlosť. Videá - Naháňa bicykel http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/nahana-bicykel Bicykel ho asi moc neposlúcha. Hry - Revenge of the Stick http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/revenge-of-the-stick Zabráňte panáčikom prechod cez vaše kancelárske územie. Hry - Saucer Destruction 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/saucer-destruction-3 Kradnite ľudí do vesmíru. Videá - Best of David Belle http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/best-of-david-belle Parkourista a zopár skokov a trikov..:) Videá - Neuveriteľný trik http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/neuveritelny-trik Video, ktoré môžete pozerať aj tisíc krát a stále nebudete rozumieť ako je to možné. Hry - Galaxy Gems http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/galaxy-gems Vytvárajte rovnaké trojice. Hry - Vindex http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/vindex Pomôžte mladému bojovníkovi dostať sa až do slávneho Kolosea. Hry - Woobies http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/woobies Zostreľujte malé, farebné, plyšové guličky. Videá - Najväčší zabávač v tenise http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/najvacsi-zabavac-v-tenise Zopár slušných trikov na oklamanie protihráča :) Hry - Foosball http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/foosball Flashová obdoba známeho stolného futbalu. Videá - Brankársky FAIL http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/brankarsky-fail Trošku nezvyčajný, ale bol :) Hry - Football a New Challenge http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/football-a-new-challenge Je to tam!! Videá - 10 freestyle trikov s futbalovou loptou http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/10-freestyle-trikov-s-futbalovou-loptou Od najľahšieho po najzložitejší.. Videá - Akrobatické góly http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/akrobaticke-goly Top 5 netradične strelených gólov. Hry - War Machine http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/war-machine Jazda vo vojenskom vozidle. Videá - Neskutočné chytenie frisbee http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/neskutocne-chytenie-frisbee Tak tento chlapík ...to dal! Hry - Boom Boom Zombie http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/boom-boom-zombie Bude to chcieť presnú mušku.