Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - Zone of Destruction http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/zone-of-destruction Vám stačí lopata! Videá - Marks & Spencer reklama na zimnú kolekciu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/marks-a-spencer-reklama-na-zimnu-kolekciu So supermodelkou z Victoria's Secret. Hry - Dead Frontier: Night Tree http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/dead-frontier-night-tree Tretí diel zombíkovskej strielačky. Videá - French Maid http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/french-maid Chlapík to trochu nepochopil.. Videá - Vysnívaný job http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/vysnivany-job Aj tie najlepšie džoby majú svoje nevýhody ;) K videu sa hodí angličtina. Hry - The Depths http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/the-depths Musíte prežiť! Hry - Cruisin http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/cruisin Kto bude prvý? Hry - Baseball Smash http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/baseball-smash Trafíte vyznačené ciele? Videá - Svet a Slováci http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/svet-a-slovaci Podarená reklama na naše pivo :) Videá - Nová reklama na minerálnu vodu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/nova-reklama-na-mineralnu-vodu Originálne, čo poviete? :) Hry - Mario Minicross Chalenge http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/mario-minicross-chalenge Dostaňte sa prvý do cieľa! Videá - PIVO Pilsner Urquell http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/pivo-pilsner-urquell Reklama na pivo s hudobným skladateľom Bedřichom Smetanom. Inšpirujúca chuť piva. Hry - Air Hockey Tournament http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/air-hockey-tournament Stolný hokej. Videá - Kráľovská svadba http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/kralovska-svadba Reklama na T-Mobile v podaní "kráľovskej rodiny":) Herci vo videu sa zamozrejme len veľmi podobajú na členov kráľovskej rodiny. Videá - Najlepší kamoš http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/najlepsi-kamos Super reklama :) Hry - Hardcore bike http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/hardcore-bike Prekonajte prekážky s motorkou. Hry - Snowboard Betty http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/snowboard-betty Zajazdite si s Betty na snowboarde. Hry - Coaster Racer 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/coaster-racer-2 Jazdenie po kolotoči pokračuje Videá - Vtipné momenty http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/vtipne-momenty Zasmejme sa trochu na nešťastí iných. Videá - Otvorenie piva kopancom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/otvorenie-piva-kopancom Dokáže to niekto? :) Hry - Monster Wheelie http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/monster-wheelie Zasadnite za volant auta a dostaňte sa do cieľa s čo najlepším skóre. Videá - Nevydarená rybačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/nevydarena-rybacka A že vraj rybačka je nuda..:) Hry - Mountain ATV http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/mountain-atv Jazda na motokáre po horách. Hry - Hockey Challenge http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/hockey-challenge Zastrieľajte si na bránku.. Videá - Michel Courtemanche - Samuraj http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/michel-courtemanche---samuraj Ďalšie zábavné vystúpenie, tentokrát predviedol samuraja..:) Videá - The Muppets: Bohemian Rhapsody http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/the-muppets-bohemian-rhapsody Netradičné podanie skvelej skladby od Queen. Videá - Boxovací roboti vs mačky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/boxovaci-roboti-vs-macky Tak kto z koho? :) Hry - Quad Extreme Racer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/quad-extreme-racer Prekonajte náročný terén v čo najlepšom čase. Hry - Flop Shot Minigolf 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/flop-shot-minigolf-2 Zábavný minigolf. Hry - Dean Kart http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/dean-kart Dostaňte sa do cieľa prvý. Videá - Hovoriace zvieratá 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/hovoriace-zvierata-2 Tieto zvieratá naozaj rozprávajú! Videá - Vycvičený papagáj http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/vycviceny-papagaj 20 trikov za 2 minúty v podaní papagája. Hry - Pinch Hitter 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/pinch-hitter-2 Druhý diel baseballovej hry Pinch Hitter. Hry - Submachine 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/submachine-3 Tretí diel adventúry Submachine. Hry - Full Moon http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/full-moon Prídite na správne riešenie každého kola. Hry - Tortuga 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/tortuga-2 Nájdite únikovú cestu z ostrova Tortuga. Videá - Najväčšia bublina http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/najvacsia-bublina Myslíte že bola zo žuvačky Hubba Bubba?:) Videá - Optická ilúzia 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/opticka-iluzia-2 Neuveriteľné.. Videá - Rýchle krájanie melónu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/rychle-krajanie-melonu Tak to bolo rýchle... Videá - Rýchly jazdec http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/rychly-jazdec Stačí jediná maličká chyba a... Hry - Cheese Hunt 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/cheese-hunt-2 Viete kam so syrom! Videá - Vodiči kamiónov http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/vodici-kamionov Jazdiť po takýchto cestách? Na kamióne? Nikdy..:)Vodiči kamiónov Videá - Hummer v Iraku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/hummer-v-iraku Takto sa tam jazdí.. Hry - Airport Mania 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/airport-mania-2 Postarajte sa o letisko. Hry - Stickicide http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/stickicide Nájdite čo najviac spôsobov ako zabiť stickmana :) Videá - Skok z lietadla http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/skok-z-lietadla Prečo muži nemôžu skákať nahí... Hry - Penalty Fever http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/penalty-fever Vyberte si svoj obľúbený klub a staňte majstrom v premieňaní penaltových kopov. Videá - Dieťa tancuje Gangnam Style http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/dieta-tancuje-gangnam-style A aj mu to ide :) Hry - Uphill Rush http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/uphill-rush Zajazdite si s motorkou, štvorkolkou alebo skateboardom. Hry - 18 Wheeler 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/18-wheeler-3 Staňte sa kamionistom a prevezte náklad. Videá - Vtipné momenty 3 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/vtipne-momenty-3 Výber vtipných momentov. Hry - Catch Them If You Can http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/catch-them-if-you-can Dokážete pracovať na slepačej farme? Videá - Vtipný smiech http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/vtipny-smiech Tak toto dievča keď sa začne smiať musí byť sranda všade..:) Hry - Barber Shop http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/barber-shop Zhostíte sa úlohy kaderníčky vo vlastnom salóne. Hry - Click play Rainbow http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/click-play-rainbow Nájdite tlačítko play! Videá - Ako si urobiť fotku na Facebook http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/ako-si-urobit-fotku-na-facebook Super typy.. využite ten správny uhol a urobte si aj vy dobrú fotku:) Hry - Murphyho zákony 6 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/murphyho-zakony-6 Šiesty diel zábavnej hry Murphyho zákony (Zákony schválnosti). Hry - BonBon Foliz http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/bonbon-foliz Hra v štýle Zuma. Hry - Hiring Day http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/hiring-day Pracujte v továrni. Videá - Ako nevyťahovať auto z blata http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/ako-nevytahovat-auto-z-blata Tak tento spôsob nebol najlepší.. Videá - Lady Gaga - Bad Romance http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/lady-gaga---bad-romance Paródia na dobre známu pesničku, bez použitia hudobných nástrojov:) Videá - Pozor na prsty http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/pozor-na-prsty Naozaj rýchle krájanie nožom. Hry - Monkey Go Happy Tales 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/monkey-go-happy-tales-2 Opäť ich tu máme! Hry - Cleaning 4 Fun http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/cleaning-4-fun Už bolo treba upratať. Videá - Ľudia sú úžasní 2013 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/ludia-su-uzasni-2013 Všetko sa dá :) Len treba chcieť. Videá - Umenie s kolesom na ulici http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/umenie-s-kolesom-na-ulici Toto predsavenie vám vyrazí dych. Hry - Haunted House http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/haunted-house Prežijete pobyt v strašidelnom dome? Videá - Tim Nolan http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/tim-nolan Vynikajúci loptový akrobat a časť z jeho umenia. Hry - Super Miner http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/super-miner Obdoba zábavnej hry Gold Miner. Hry - Shape Fold 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/shape-fold-2 Poskladajte útvar. Videá - Bridgestone http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/bridgestone Originálna reklama na Bridgestone. Hry - Demolition City http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/demolition-city Zdemolujte objekty. Videá - Daewoo Alpheon http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/daewoo-alpheon Super virálne video. Videá - Reklama na pivo http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-pivo Reklama na nealkoholické pivo. Hry - The Classroom http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/the-classroom Odpisujte od spolužiakov a nenechajte sa odhaliť. Hry - Coffee Shop http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/coffee-shop Starajte sa o chod malej kaviarne. Videá - Timelapse slnečnej aktivity http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/timelapse-slnecnej-aktivity Od 14. do 30. Októbra 2014. Videá - Šarkan dokáže byť nebezpečný http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/sarkan-dokaze-byt-nebezpecny Chlapík podcenil silu vetra a šarkan poriadne oplieskal o zem. Videá - Najdrahší ohňostroj http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/najdrahsi-ohnostroj Impozantný ohňostroj pri príležitosti dokončenia a oficiálneho otvorenia palmového ostrovu v Dubaji. Videá - Reklama na sójové mlieko http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-sojove-mlieko "Hlupák!" Malá sa naučila nové slovíčko..:) Výchova nieje jednoduchá. Hry - Dynamite Blast http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/dynamite-blast Odpaľujte dynamit v správnej chvíli. Videá - Slovensko 2011 Spot http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/slovensko-2011-spot Nová reklama zameraná na krásy nášho Slovenska. Hry - Shape Grid http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/shape-grid Dokážete rozmiestniť bloky efektívne? Videá - Smrtka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/smrtka Keď vám prebleskne celý váš život pred očami, uistite sa že máte veľa na čo spomínať! Hry - Dupligon http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/dupligon Prekreslite vzorový obraz na druhú časť tabule. Hry - Coal Express 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/coal-express-3 Jazda na vláčiku. Videá - Poker Face http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/poker-face Celkom vtipná paródia na známu pesníčku Poker Face od Lady Gaga Videá - Filmy verzus realita http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/filmy-verzus-realita Trochu menší rozdiel :) Hry - iStunt 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/istunt-2 Zajazdite si na snowboarde. Videá - Mikrofón alebo korenička? http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/mikrofon-alebo-korenicka Zdá sa, že niektorým ľuďom mikrofón nič nehovorí...:) Hry - BMX Extreme http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/bmx-extreme Predveďte čo najlepšie BMX triky a získajte najviac bodov. Hry - Celeste in the City http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/celeste-in-the-city Vyberte si proporcie tváre, pery, oči, vlasy a vytvorte make-up podľa predstáv. Hry - Kill Time in Office http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/kill-time-in-office Zabíjajte čas v práci. Videá - Úsmev! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/usmev Príjemná reklama na fotoaparát z rôznych krajín sveta.. Videá - Reklama vytetovaná na čele http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-vytetovana-na-cele Nezvyčajná výzva českej webovej stránky: vytetovať si na čelo ich doménu za 200 tisíc Kč. Hry - Cupid Forever http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/cupid-forever Miešajte romantické ingrediencie a sledujte čo sa stane. Videá - Neberte drogy! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/neberte-drogy Antidrogová reklamná kampaň. Hry - Penguin Diner http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/penguin-diner Obsluhujte hladné tučniaky. Hry - Un Apetit http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/un-apetit Starajte sa o ovocnú farmu a vyrábajte ovocné kokteily pre zákazníkov. Hry - Monkey GO Happy Mayhem http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/monkey-go-happy-mayhem Opäť budete musieť rozveseliť opičku.