Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - Murphyho zákony 5 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/murphyho-zakony-5 Piaty diel zábavnej hry Murphyho zákony (Zákony schválnosti). Hry - Zenon Mega Blast http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/zenon-mega-blast Podarená vesmírna strielačka v štýle Raptora. Hry - Blueshift http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/blueshift Vesmírna strielačka v štýle Raptora. Videá - Ruské auto http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/ruske-auto Pre toto auto nie je terén žiaden problém. Videá - Skvelé parkovanie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/skvele-parkovanie Dala to hádam na stí krát a aj to úplne nanič:) Videá - Subaru Impreza si poradilo z blatom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/subaru-impreza-si-poradilo-z-blatom Dostalo sa z neho! Hry - DIY Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/diy-escape Dostaňte sa na slobodu. Videá - Super Beatboxerka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/super-beatboxerka Ide jej to skvele, čo vy nato? Videá - Tony Melendez http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/tony-melendez Veľmi nadaný pán.. Všetci mu tvrdili že to nepôjde no on sa nevzdal. Hry - Abuba the Alien http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/abuba-the-alien Pomôžte malému Abubovi, ktorý stroskotal na našej planéte. Hry - Halo and Pixy http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/halo-and-pixy Dostaňte mačku zo stromu. Videá - Zábava na zápase http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/zabava-na-zapase Počas prestávky vytvorili na hracej ploche futbalistu:) Videá - Hračka pre mačku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/hracka-pre-macku Páči sa jej :) Hry - Under Cover http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/under-cover V úlohe paparazza odfoťte slečny v citlivých pózach. Videá - Pes rybár http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/pes-rybar Lovenie mu ide skvele. Hry - Castle Clout 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/castle-clout-2 Pomocou katapultu zborte všetky hradby. Videá - Super kamaráti http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/super-kamarati Je až neskutočné ako spolu vychádzajú :) Hry - Jigsaw: Rocky Beach http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/jigsaw-rocky-beach Poskladajte si puzzle. Hry - Scooby Doo: Escape from the Coolsonian http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/scooby-doo-escape-from-the-coolsonian Pomôžte Scoobymu vylúštiť rozličné záhady. Videá - Najlepšie futbalové trapasy http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/najlepsie-futbalove-trapasy Vydarené akcie.. Videá - Kreslenie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/kreslenie 20 hodín kreslenia skrátených do minúty a pól, čo na to poviete? Videá - Kung Fu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/kung-fu Skvelé, presné a rýchle pohyby sú v tomto športe nevyhnutné.. Hry - PongOut http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/pongout Precvičte si vaše reflexy. Hry - Color Balls Solitaire http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/color-balls-solitaire Vytvorte trojice alebo viac rovnako farebných guľôčok. Hry - Dr. Daisy http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/dr-daisy Vyskúšajte si prácu veterinárky. Videá - Najrýchlejšia sekretárka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/najrychlejsia-sekretarka Pozrite sa ako rýchle dokáže dávať pečiatky!:) Videá - Záchrana princeznej http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/zachrana-princeznej Čo sa stane keď zachránite princeznú? Hry - Blosics http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/blosics Ostreľujte zelené konštrukcie. Hry - Wedgie Toss 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/wedgie-toss-2 Natiahnite chlapíkovi spoďáre a vystreľte ho čo najďalej. Videá - Nečakaná reklama na fazule http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/necakana-reklama-na-fazule To by ste nečakali :) Hry - Mom Mania http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/mom-mania Vžite sa do úlohy starostlivej matky :) Hry - Hexagonator http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/hexagonator Šesťuholníky ktoré treba spojiť. Videá - Cikán o cikánech http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/cikan-o-cikanech Zopár vtipov..:) Hry - Memflex http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/memflex Precvičte si vašu pamäť. Hry - Paradox Embrace http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/paradox-embrace Hra v rôznych svetoch. Videá - Hovorca roka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/hovorca-roka Skvelá výslovnosť:) Hry - The Infection http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/the-infection Prejdite infikovaným laboratóriom. Videá - Eklipse http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/eklipse Beatbox. Hry - Gun Nomads http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/gun-nomads Vystrieľajte mestečká. Videá - Casteller http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/casteller Ľudská veža.. Videá - Hra na trubkách http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/hra-na-trubkach Pekne sa s tým pohral:) Hry - Rambo Bros http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/rambo-bros V úlohe ozbrojeného Maria osloboďte zajatú princeznú. Hry - Monkey Go Happy - Halloween http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/monkey-go-happy---halloween Rozosmejte opičky! Hry - Scooby Doo: Pirate Ship of Fools http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/scooby-doo-pirate-ship-of-fools Ďalšie Scoobyho dobrodružstvo. Videá - The Voca People http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/the-voca-people Všetky zvuky ktoré v tomto videu počujete boli vytvorené spevákmi, neboli tam žiadne hudobné nástroje.. Hry - The Scene of the Crime 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/the-scene-of-the-crime-2 Vyšetrite ďalšiu vraždu. Videá - Les Twins http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/les-twins Naozaj super zatancovali! Videá - Úžasný chmat http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/uzasny-chmat Wow! Hry - Amigo Pancho 5 - Arctic & Peru http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/amigo-pancho-5---arctic-a-peru "Idem hore!" Hry - Zen Blaster http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/zen-blaster Spájajte rovnaké guličky. Videá - Mačičky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/macicky Aké sú len podarené.. Videá - Kôň vs kameraman http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/kon-vs-kameraman Nedá si pokoj :) Hry - Contour http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/contour Ohýbaním povrchu dostaňte guľôčku do jamky. Videá - Skok z 52 metrov http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/skok-z-52-metrov Kto by si skúsil? :) Hry - Sue Meal Baking http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/sue-meal-baking V časovej tiesni musíte piecť cestové šatôčky. Hry - Dinner at Romeos http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/dinner-at-romeos Usaďte a obslúžte netrpezlivých zákazníkov. Hry - Treasures Of Aladdin http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/treasures-of-aladdin Zaplňte všetky trojuholníky farbou. Videá - Trik s dáždnikom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/trik-s-dazdnikom Ako to urobil? Videá - Policajná naháňačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/policajna-nahanacka Šialená naháňačka v uliciach Brazílie.. Videá - Bicyklovanie je zábava http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/bicyklovanie-je-zabava Bicyklovanie vie niekedy dobre pobaviť :) Videá - Doprava v Saigone http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/doprava-v-saigone Skúste na tejto ulici prejsť na druhú stranu :) Videá - Havárie v tuneli http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/havarie-v-tuneli O tom, že nehody sa stávajú aj v tuneli svedčí práve toto video. Hry - Prizma Puzzle 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/prizma-puzzle-2 Dostaňte sa s objektom do cieľa. Hry - Werebox http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/werebox Vyraďte z hry červené objekty. Videá - Nízke prelety http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/nizke-prelety Tak títo leteli sakra nízko.. Hry - Professor Fizzwizzle http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/professor-fizzwizzle Dostaňte profesora z jedného teleportu k druhému. Videá - Chodenie po lane v obrovskej výške http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/chodenie-po-lane-v-obrovskej-vyske Tomu sa hovorí adrenalín! Hry - Play Tweet Match http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/play-tweet-match Vytvorte rovnaké trojice vtáčikov! Hry - Magic Pen http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/magic-pen Kreslením rozličných útvarov dostaňte guľôčku k cieľovej zástavke. Videá - 5 najzábavnejších gólov http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/5-najzabavnejsich-golov Veľmi netradične situácie a góly:) Videá - Robert Muraine http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/robert-muraine Skvelý výkon Hry - Avalon Siege http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/avalon-siege Ničte delá. Videá - Basketbalové supertriky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/basketbalove-supertriky Vynikajúce triky na oklamanie súpera. Videá - Hrané zranenia na futbale http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/hrane-zranenia-na-futbale Toto mali byť herci a nie futbalisti:) Hry - Speed Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/speed-escape 3 úteky.. na každý 5 minút. Videá - Cristiano Ronaldo vs. Bugatti Veyron http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/cristiano-ronaldo-vs-bugatti-veyron Kto asi vyhraje? Reklama z dielne NIKE. Hry - Yetisports 3: Seal Bounce http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/yetisports-3-seal-bounce Pokračovanie série hier Yetisports. Hry - Subluceo http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/subluceo Strieľajte po všetkom čo sa hýbe. Videá - Babka v žiguláku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/babka-v-zigulaku Reklamná kampaň namierená proti nudeniu :) Hry - Full Auto Mayhem http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/full-auto-mayhem Pokúste sa vyhrať závody. Videá - Heineken a Jeniffer Aniston http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/heineken-a-jeniffer-aniston Stoji to pivo zato?:) Hry - Bad Reception http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/bad-reception Nájdite únikovú cestu z miestnosti skôr ako vás zabijú. Hry - Scooby Doo: Motor Madness http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/scooby-doo-motor-madness Prenasledujte zločincov a odfoťte ich pri trestnom čine. Videá - Vták hovoriaci po japonsky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/vtak-hovoriaci-po-japonsky Ide mu to super :) Hry - Flight 3D Aerobatics http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/flight-3d-aerobatics Lietajte s lietadlom do kruhov. Hry - American Racing http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/american-racing Predbehnete protivníkov? Videá - Tancujúci chameleón http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/tancujuci-chameleon Pekne do rytmu..:) Videá - Spiaci psík http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/spiaci-psik Netradičná poloha na spánok.. Hry - MotoBall http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/motoball Pozbierajte všetky lopty a zájdite do cieľa. Videá - Koza ktorá hovorí http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/koza-ktora-hovori No nie je to milé? Videá - Sklamaná mačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/sklamana-macka Tú to úplne zobralo..:) Hry - Crossing Cup http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/crossing-cup Nacvičte si rohové kopy a porazte všetkých súperov Hry - Civilballs: Xmas Levels http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/civilballs-xmas-levels Dostaňte guličky do správnych džbánov. Videá - Koza na zvislej stene http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/koza-na-zvislej-stene Je úžasné ako sa dokáže udržať na takej hladkej a takmer zvislej stene. Hry - Thump http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/thump Dokážete zajazdiť vopred stanovený čas? Hry - Strategy Defense 5 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/strategy-defense-5 Piate pokračovanie hry Strategy Defense. Videá - Obrovský slimák http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/obrovsky-slimak Myslíte, že je možné aby bol slimák tak veliký? Videá - Aligátor vs mačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/aligator-vs-macka Tak kto je tu pánom?! Hry - Mini Sports Challenge http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/mini-sports-challenge Mix športových hier. Videá - Kúpajúca sa mačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/kupajuca-sa-macka Mačka milujúca vodu.