Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Videá - Jemné cigarety http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/jemne-cigarety Reklamný spot na cigarety Hamlet. Hry - Madpet Skateboarder http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/madpet-skateboarder Zviera na skejte? Žiaden problém! Videá - Dodge Challenger http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/dodge-challenger Dodge Challenger a Journey zdobia vianočný stromček.. Hry - Ice Age Rampage http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/ice-age-rampage Jazda na prehistorickom vozidle. Videá - Reklama na Hondu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-hondu Nápaditá reklama :) Hry - Aniball http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/aniball Zahrajte si animovaný futbal. Hry - Pet Doctor http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/pet-doctor Aké je to byť zverolekárom? Hry - Ray http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/ray Prvý diel akčnej adventúry v štýle South Park. Videá - Zábavná reklama na jogurt http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/zabavna-reklama-na-jogurt Tak to bolo nečakané :) Videá - Tabasco http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/tabasco Aj vy nemáte radi komárov? Skúste na nich ísť ako v reklame.. Videá - Skvelá reklama so skladaním papiera http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/skvela-reklama-so-skladanim-papiera Super práca :) Hry - Kveendolnitza http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/kveendolnitza Dostanete sa ďalej? Videá - Bud Light 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/bud-light-2 Ako baliť dievčatá na pláži. Hry - Bomboozle 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/bomboozle-3 Pripravte sa na explóziu farieb. Hry - Factory Balls 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/factory-balls-3 Podľa predlohy na škatuli vytvorte presný typ loptičky. Videá - Únik cukríkov http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/unik-cukrikov Zábavná reklama na cukríky :) Pán má problém s únikom cukríkov do jeho bytu. Hry - Proximity http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/proximity Ovládnite väčšinu armád na hracej ploche. Videá - Rekord v nežmurknutí http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/rekord-v-nezmurknuti Super reklama na čokoládu :) Videá - Ako sa zbaviť ženy http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/ako-sa-zbavit-zeny McDonald's vám môže pomôcť v rôznej situácii, aj keď sa chcete zbaviť ženy. Videá - Zvláštne Ázijské reklamy http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/zvlastne-azijske-reklamy Iný kraj, iný mrav. Videá - Super reklama na vysávač http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/super-reklama-na-vysavac Kreatívne a super! :) Hry - Penthouse Pool http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/penthouse-pool Zahrajte si biliard. Hry - Alex Trax http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/alex-trax Zvládnite náročnú trať v čo najlepšom čase. Hry - Island Minigolf http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/island-minigolf Pohodový minigolf. Hry - Tube Crisis http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/tube-crisis Vyhoďte ľudí z preplneného metra. Hry - Alaskan Adversary http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/alaskan-adversary Prechádzajte jednotlivými levelmi a porazte všetkých nepriateľov. Hry - The Great Siege http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/the-great-siege Hra, ktorá vás postaví časovo kdesi do minulosti. Videá - OTTO http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/otto Nikdy neviete na čo sa vám reklamný katalóg zíde. Videá - Vytváranie reklamy na old spice http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/vytvaranie-reklamy-na-old-spice To je technika! Videá - Ako sa kradne TV http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/ako-sa-kradne-tv Reklama na ultratenké televízory :) Hry - Galaxy Pyramids http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/galaxy-pyramids Žeby karty? Videá - Šialený trik na motorke http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/sialeny-trik-na-motorke Motorkár bol teda riadne odvážny. Videá - Jingle All The Way trochu inak http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/jingle-all-the-way-trochu-inak Jingle bells, jingle bells... Hry - Beer Pong http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/beer-pong Opite vášho súpera na mol :) Hry - Sim Taxi 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/sim-taxi-2 Zarábajte ako taxikár. Videá - Jesus Christ Musical http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/jesus-christ-musical Video parodujúce muzikálový hit „I Will Survive“ s postavou Ježiša v hlavnej úlohe. Videá - Skok zo steny http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/skok-zo-steny Skok na bicykli z dosť vysokej steny. Hry - Perfect Pizza http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/perfect-pizza Vytvorte pizzu na základe predlohy. Hry - Halloween Heads http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/halloween-heads Vytvorte rovnaké trojice. Videá - Ako si uviazať šnúrku na topánke http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/ako-si-uviazat-snurku-na-topanke Veľmi praktický trik ako mať šnúrky uviazané za 3 sekundy:) Videá - Najrýchlejší piano žonglér http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/najrychlejsi-piano-zongler Ale mu to ide! Hry - BrikBrek http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/brikbrek Zničte všetky políčka v leveli. Videá - Kreslený futbal http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/kresleny-futbal Zdĺhavá práca ale super výsledok.. Hry - Chesting http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/chesting Hľadáme kľúč! Videá - Ako zničiť volvo http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/ako-znicit-volvo Toto auto vydrží dosť... Hry - Straight To the Exit http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/straight-to-the-exit Načo to obchádzať... Videá - Super garáž http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/super-garaz Peter Saywell má v garáži ozaj superautá.. Videá - Nezodpovedný vodič http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/nezodpovedny-vodic Nejak to nevyšlo :) Videá - Nákladiak a nízky most http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/nakladiak-a-nizky-most Hups :) Hry - Cannon Blaster http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/cannon-blaster Dostaňte panáčika cez prekážky až do cieľa. Hry - Sling Fire http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/sling-fire Nová verzia hry Slingette. Hry - Botton Hunt 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/botton-hunt-3 Nájdite v každom kole červenú bodku. Hry - Survivor Samoa http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/survivor-samoa Vytvárajte rovnaké štvorice. Videá - BMW GTR http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/bmw-gtr Toto je kópia vozu BMW M3 GTR z hry Need for Speed: Most Wanted. Kto to hral, tak rozhodne vie o čo sa jedná. Videá - Žena za volantom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/zena-za-volantom Vtipná komédia o ženskom šoférovaní. Krátky vymyslený film - nie je to realita. Videá - Iracká križovatka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/iracka-krizovatka Organizovať dopravu bez svetelnej signalizácie a na tomto úseku muselo byt potešenie. Videá - Subaru WRC za 800 hodín http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/subaru-wrc-za-800-hodin Ako za 800 hodín postaviť Subaru WRC. Hry - Monkey Go Happy - Candy http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/monkey-go-happy---candy Prečo sú stále smutné? Videá - Auto nabúralo do budovy http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/auto-naburalo-do-budovy Hups :) Videá - Masters of Saves http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/masters-of-saves Výber najlepších brankárskych zákrokov. Videá - NFL Best Players http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/nfl-best-players Pár skvelých kúskov najlepších hráčov NFL. Hry - Meat Mansion 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/meat-mansion-2 Dostaňte sa von z domu plného zombíkov. Hry - Witch http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/witch Utečte bosorke. Hry - Scooby Adventure 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/scooby-adventure-3 Pomôžte Scoobymu a Shaggymu nájsť cestu von z chrámu. Videá - Silný dedko http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/silny-dedko Dedko na ulici predvádza svoju silu.. a áno, to na čom sa drží je sklenená fľaša. Hry - Gabriel The Gladiator http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/gabriel-the-gladiator Gladiátor na svojej ceste. Videá - Gumený chlap http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/gumeny-chlap Podliezol! Videá - Majster parkovania http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/majster-parkovania Skvelý trik.. Napasoval to do priestoru len o 27cm väčšieho ako jeho auto. Hry - Deep Sleep http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/deep-sleep Kam sa až preklikáte? Videá - Záchvaty smiechu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/zachvaty-smiechu Poznáte aj vy ten pocit keď sa nemôžete prestať smiať? Hry - Archi Learn http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/archi-learn Naučte sa o známych stavbách. Hry - Smiley Puzzle - Girl Edition http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/smiley-puzzle---girl-edition Veselé ksichtíky sú tu! Hry - Ball Revamped Duo http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/ball-revamped-duo Pokračovanie hry Ball Revamped. Videá - Tma http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/tma Krátky animovaný film.. aj vy sa bojíte tmy? Videá - Tenis http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/tenis Tenis doma radšej nehrajte..:) Videá - Želám si... http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/zelam-si Nové auto:) Hry - Granny's Workshop: Dolly http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/grannys-workshop-dolly Ako sa šijú bábiky? Videá - Zábavná reklama s mačkou a malým dievčaťom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/zabavna-reklama-s-mackou-a-malym-dievcatom We built this city on rock and roll! Hry - Ritas Flower Shop http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/ritas-flower-shop Pracujte v kvetinárstve. Hry - Girl Dress Up http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/girl-dress-up Oblečte slečnu na jej prvé rande. Videá - Zachráňte futbal http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/zachrante-futbal Nemecká reklamná kampaň zameraná na podporu a rozvoj futbalu. Hry - Tower Defense V3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/tower-defense-v3 Stavaním obranných vežičiek zadržte nepriateľa. Videá - Vydry http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/vydry Takto má vyzerať zvieracia láska:) Videá - Prichytená pri čine http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/prichytena-pri-cine Podarená :) Hry - Pandaspel http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/pandaspel Obdoba hry Jewel Quest. Hry - Save the Goldfish http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/save-the-goldfish Zachráňte rybičky pred žeravou panvicou. Videá - Umenie z piesku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/ostatne-videa/umenie-z-piesku Perfektné obrázky zvierat vytvorené z piesku. Hry - Big Rig Truck Stop Parking http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/big-rig-truck-stop-parking Zaparkujte za minútu čo najviac kamiónov. Hry - California Gold Rush http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/california-gold-rush Staňte sa zlatokopom. Videá - Lexmark http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/lexmark Vyzerala tak ozajstne! Hry - Smiley Differences http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/smiley-differences Hľadajte rozdiely na obrázkoch. Videá - Hatari ventilátor http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/hatari-ventilator Vtipná thajská reklama. Panovník potrebuje trochu čerstvého vzduchu... Videá - Reklama na pivo Hahn http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-pivo-hahn Reklamy na pivo patria jednoznačne medzi najlepšie. Hry - Treasure Seas Inc. http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/treasure-seas-inc Pomocou ponorky hľadajte a zbierajte poklady. Hry - Kit and Ellis http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/kit-and-ellis Vytvárajte rovnaké trojice! Hry - Strafe - WW2 Western Front http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/strafe---ww2-western-front Ako vám ide lietanie? Videá - Svadba 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/svadba-2 Dve rady: Nedávajte na prvý dojem a prstene si strážte sami..:) Videá - Hojdačky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/hojdacky Nepríjemné pády z hojdačiek. Videá - Najlepšie vines November 2013 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/najlepsie-vines-november-2013 Opäť menšia kompilácia :) Hry - Ultimate Defense http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/ultimate-defense Ochráňte vaše územie pred chrobákmi a inými potvorami.