Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - Scooby-Doo: 1000 Graveyard Dash http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/scooby-doo-1000-graveyard-dash Utečte so Scoobym duchovi, ktorý vás prenasleduje na cintoríne. Hry - The Fishermans Wrath http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/the-fishermans-wrath Odhaľte kto kradne deti z dediny. Hry - Flower Garden Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/flower-garden-escape V záhrade je fajn... alebo nie? Videá - Havária v kostole http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/havaria-v-kostole Havarovať na motorke sa dá aj v priestoroch kostola. Video je toho dôkazom :) Videá - Angličtina http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/anglictina Reklama na jazykovú školu..:) Hry - Monkey Go Happy - Sci-fi http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/monkey-go-happy---sci-fi Rozosmejte opičky! Videá - Otočka na ceste http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/otocka-na-ceste Áno, za volantom je žena:) Hry - Ant Hill Trap http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/ant-hill-trap Zachráňte mravčeka! Hry - Red Blood Fighting http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/red-blood-fighting Vymláťte ostatných bojovníkov a dostaňte sa až do finále turnaja. Hry - Searching For The Elephant http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/searching-for-the-elephant Vylúštite hádanku v každom leveli. Hry - Mr. Snoozleberg 1 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/mr-snoozleberg-1 Pomôžte námesačnému pánovi Snoozlebergovi prekonať všetky nástrahy, ktoré naňho v tomto stave číhajú. Hry - Q - Compressing The Heart http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/q---compressing-the-heart Neobyčajná klikačka. Videá - XBox reklama http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/xbox-reklama Zakázaná reklama na XBox.. život je krátky, hrajte sa viac..:) Videá - LG Optimus One http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/lg-optimus-one Dostaňte sa s týmto mobilom z každej nepríjemnej situácie. Videá - Cilit Bang Techno Remix http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/cilit-bang-techno-remix Techno remix na reklamu čistiaceho prostriedku Cilit Bang. Hry - Original FG Mah Jongg 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/original-fg-mah-jongg-2 Ďalšia verzia logickej hry Mahjong. Hry - Balloone http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/balloone Klikajte na skupiny rovnakých balónov. Videá - Zombie žartík v uliciach http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/zombie-zartik-v-uliciach UTEKAJTE! Hry - Sleepless Assassin http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/sleepless-assassin V úlohe statočnej princeznej sa prešplhajte až na koniec každého levelu. Videá - Remi Gaillarad alias Sumo http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/remi-gaillarad-alias-sumo Čo by ste si o nich asi pomysleli? Videá - Program Joshi Bharat v Maďarsku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/program-joshi-bharat-v-madarsku Trošku drsný nástup..:) Hry - Papa's Pizzeria http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/papas-pizzeria Obslúžte zákazníkov a pripravte im pizzu. Hry - Emily and The Magic Maze http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/emily-and-the-magic-maze Prejdite bludiskom. Videá - Volkswagen Golf http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/volkswagen-golf Aj malé auto môže mať veľkú silu.. Videá - Nemecká technológia v Arábii http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/nemecka-technologia-v-arabii Super ťah ako predávať autá :) Videá - Whiskas pre mačičky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/whiskas-pre-macicky Milá reklama na žrádlo pre mačičky. Hry - The Contraption http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/the-contraption Dostaňte oceľovú guľu do vedra. Videá - Ľudský curling http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/ludsky-curling Akoby vyzeralo ak by sa curling hral s ľuďmi. Reklama na holiaci strojček BIC Flex 3. Videá - Kengura http://pauzicka.zoznam.sk/videa/anglicke-videa/kengura Kengura sa chcela predviesť a tak sa pustila do trénera.. Videá - Nešťastný chlap http://pauzicka.zoznam.sk/videa/anglicke-videa/nestastny-chlap Tak tomuto sa hovori ozaj smola.. 4 ťahy a 4 najvyššie výhry sú v čudu.. Hry - Zombie Taxi 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/zombie-taxi-2 Rozvážajte ľudí v taxíku. Videá - Ako otvárať šampanské http://pauzicka.zoznam.sk/videa/anglicke-videa/ako-otvarat-sampanske Zaujímavý spôsob :) Hry - Circlo http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/circlo V čo najkratšom čase musíte zostreliť všetky guľôčky na obrazovke. Hry - Kill Mosquito http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/kill-mosquito Vyhláste vojnu všetkým komárom. Hry - Diamond Islands http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/diamond-islands Dostaňte totem na vyznačené miesto a zbierajte po ceste diamanty. Videá - Mcdonald spot http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/mcdonald-spot Ďaľšia reklama z McDonalds Hry - Halloween Tripeaks http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/halloween-tripeaks Ukladajte na seba karty. Videá - Tuborg http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/tuborg Takto nás ženy vidia muži po pivku..:) Hry - Helicopter Carrier http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/helicopter-carrier Dopravte predmety do rúry. Videá - Reklama na nový Volkswagen http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-novy-volkswagen Super nápad na reklamu :) Hry - DFinder http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/dfinder Nájdi 5 rozdielov medzi obrázkami. Hry - Go Virus http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/go-virus Zafarbite celú plochu. Videá - Dieťa a pes http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/dieta-a-pes Pes je dobrý zabávač pre vaše dieťa:) Videá - Budeš oteckom! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/budes-oteckom Pozor na milenky..:) Hry - Heli Racer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/heli-racer Vrtuľníkové závody. Hry - Shopping City http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/shopping-city Vybudujte si nákupné mestečko. Hry - My Kingdom For The Princess http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/my-kingdom-for-the-princess Vystavajte si cestu ku princeznej. Videá - Toyota http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/toyota Vtipná reklama natočená na Novom Zélande. Slovíčko "bugger" je tam akceptované a znamená niečo ako "dokelu". Hry - T-Shirt Stand http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/t-shirt-stand Predávajte na ulici tričká. Videá - Super drift http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/super-drift Kamera zachytila úžasný drift. Videá - Prvý bar na Marse http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/prvy-bar-na-marse Ako nájsť mimozemsky život na Marse? Hry - Dino Babies http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/dino-babies Postarajte sa o čerstvo vyliahnuté dinosaurie mláďaťa. Hry - Sea Diver http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/sea-diver Potápaním a skákaním pozbierajte všetky poklady a diamanty. Hry - Rats Invasion 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/rats-invasion-2 Opäť sú tu! Videá - Pád na bežiacom páse http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/pad-na-beziacom-pase Myslel si, že je veľmi dobrý..:) Videá - United State of Pop 2009 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/united-state-of-pop-2009 Remix 25 najlepších piesní za rok 2009.. Videá - Mission Impossible - Pigeon http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/mission-impossible---pigeon Čo sa stane keď sa holub dostane do veľmi dôležitého kufríka? Videá - Netrúb! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/netrub Stará babka na prechode:) Hry - Angelico 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/angelico-2 Zbližujte s anjelikom ľudí. Hry - Super Mario - Save Luigi http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/super-mario---save-luigi Zachráňte Luigiho. Videá - Breakdance guinejského prasiatka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/breakdance-guinejskeho-prasiatka Upútavka z nového filmu s Adamom Sandlerom.. Videá - Under The Sea zahrané len s fľaškami http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/under-the-sea-zahrane-len-s-flaskami Super predstavenie :) Hry - Dangerous Dungeons http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/dangerous-dungeons Oldschoolová hopsačka. Hry - Reverie http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/reverie Snívajte! Videá - I will always Love You http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/i-will-always-love-you Krásne zaspievané.. Videá - Eminem - 101 slov za 16 sekúnd http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/eminem---101-slov-za-16-sekund To je rýchlosť! Videá - Timelapse skladania Rubikovej kocky 17x17x17 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/timelapse-skladania-rubikovej-kocky-17x17x17 Trvalo to 7 hodín! Hry - When I Was Young http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/when-i-was-young Mladnite! Hry - Sheep Jumper http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/sheep-jumper Preskakujte všetky ovečky. Hry - Blocks Crusher http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/blocks-crusher Rozbite bloky. Videá - Umenie s pohármi http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/umenie-s-poharmi Takto krásne dokáže zahrať na pohároch "Ode to joy". Hry - Strategy Defense http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/strategy-defense Ochráňte vaše územie pred útokmi nepriateľa. Videá - Assassin's creed parkour v reále http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/assassins-creed-parkour-v-reale Zaujímavé video :) Hry - Car Puzzle http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/car-puzzle Dostaňte autíčko von z bludiska. Videá - Peugeot 207 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/peugeot-207 Podarená reklama na automobil Peugeot 207. Hry - Extreme Snowboarding http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/extreme-snowboarding Presvedčte porotcov, že ste najlepším skokanom na snowboarde. Hry - Scribble Crawler http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/scribble-crawler Hlavne sa držte na zemi! Videá - Reklama na Audi 2013 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-audi-2013 Toto auto vám dodá odvahu! ;) Hry - Legend of Surf http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/legend-of-surf Preukážte vaše schopnosti v surfovaní. Videá - Snickers http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/snickers Mr.T zo seriálu A-TEAM a reklama na tyčinku Snickers. Videá - Samozabávací sa pes http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/samozabavaci-sa-pes Vyrobte aj vy vašemu psíkovi takúto vec a o starpsti máte postarané Hry - Fireboy And Watergirl - The Forest Temple 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/fireboy-and-watergirl---the-forest-temple-3 Dostaňte oboch panáčikov do cieľa. Hry - Pursuit Of Hat http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/pursuit-of-hat Chýba vám ruka? Nevadí! Videá - Prítulné šteňa http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/pritulne-stena Krása :) Videá - Vie mačka otvoriť dvere? http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/vie-macka-otvorit-dvere Samozrejme! Hry - Egg Run http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-hopsacky/egg-run Zbierajte halúzky potrebné na postup do ďalšieho levelu. Videá - Vtipné momenty 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/vtipne-momenty-2 Výber vtipných momentov, doporučujeme pozrieť si hlavne psa s delobuchom:) Hry - Ancient Columns http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/ancient-columns Spájajte tri rovnaké kocky. Videá - Prekonajte svoj strach http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/prekonajte-svoj-strach Šou Fear Factor v Japonsku.. ale popasovať sa s krokodílom? To ťažko:) Videá - Wrecking Ball na chatroulette http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/wrecking-ball-na-chatroulette Teraz to letí :) Hry - Park The Fished Airlines http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/park-the-fished-airlines Zaparkujte lietadlá. Hry - Metro Siberia http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/metro-siberia Doleťte s lietadielkom čo najďalej. Hry - Farm Frenzy - Pizza Party http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/farm-frenzy---pizza-party Postarajte sa o chod farmy. Videá - Neolizujte studené zábradlie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/neolizujte-studene-zabradlie Naozaj to nerobte... :) Videá - Kingda Ka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/kingda-ka Čo vám poviem.. mňa by na to nikto nedostal:) Zrýchlenie z 0 na 200 za 3 sekundy. Hry - Carribean Merchant http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/carribean-merchant Nasmerujte lode do prístavu. Hry - Crazy Face http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/crazy-face Vytvorte si ľubovoľnú podobizeň osoby a následne ju dobre vymláťte :) Videá - Remi Pápež http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/remi-papez Ďalšie zo zábavných videí z produkcie Remiho Gaillarda. Hry - Choppa Poppa http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/choppa-poppa Pomocou malej helikoptéry pozbierajte všetky balóny. Videá - Aqua Skipper http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/aqua-skipper Videli ste už niekoho na takomto stroji?:)