Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - Sin Mark http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/sin-mark Veďte udatného bojovníka Arkhana až k zdroju nepredstaviteľného zla. Hry - Ownage Burst http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/ownage-burst Akčná prestrelka v uliciach. Hry - Destructo Tanks http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/destructo-tanks Miniatúrne tankové súboje. Hry - Sift Heads Sniper 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/sift-heads-sniper-2 Nájomný vrah sa vracia do starých koľaji. Hry - Palisade Guardian http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/palisade-guardian Ochráňte budovu pred nepriateľmi. Videá - Naozaj šťastní ľudia http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/naozaj-stastni-ludia Títo ľudia mali ozaj veliké šťastie..! Videá - Casillas a reportérka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/casillas-a-reporterka Ohromná radosť z víťazstva sa prejavila aj takto:) Hry - The Strangers 4 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/the-strangers-4 Ako člen elitnej jednotky Delta Force musíte eliminovať nepriateľov. Videá - Auto na rukách http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/auto-na-rukach Rozhodli sa, že ho ponesú..:) Hry - Submachine 5 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/submachine-5 Piaty diel adventúry Submachine. Videá - Asi najlepšie utratená minca http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/asi-najlepsie-utratena-minca Paráda :) Hry - Deadly Dwarves http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/deadly-dwarves Obráňte sa pred početnými útokmi agresívnych škriatkov. Videá - Slavia vs Brno - futsal http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/slavia-vs-brno---futsal Fanúšikovia sa zabávali napodobňovaním rozhodcu..:) Hry - Skies of War - Extended http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/skies-of-war---extended Lietanie s lietadlom. Videá - Nehoda s obrovským nákladom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/nehoda-s-obrovskym-nakladom Obrovský náklad si žiada obrovskú zodpovednosť. Hry - Swept to the End http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/swept-to-the-end Uniknete pred krvilačným drakom? Hry - Hot and Cold http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/hot-and-cold Nájdite únikovú cestu z miestnosti. Videá - Porsche 911 vs Boeing 747 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/porsche-911-vs-boeing-747 Trošku netradičný súboj.. Kto vyhral? Pozrite sa. Videá - Driftovanie na púšti http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/driftovanie-na-pusti Kto by si skúsil? :) Hry - Cube Core http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/cube-core Znova unikáme zo zavretej miestnosti. Hry - Boxheaded http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/boxheaded Dostaňte sa ku diamantu. Videá - Stocker http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/stocker Čo je najlepšie pre váš zadok? Reklama na rifle.. Hry - Sideways http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/sideways Dostaňte sa s postavičkou do cieľa. Videá - Audi R8 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/audi-r8 Hotová rukojemnícka dráma:) Videá - Pivo Brahma http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/pivo-brahma Keď máš smäd, nič ťa nezastaví..:) Hry - Smart Birds http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/smart-birds Múdre to vtáky! Hry - Easy Joe http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/easy-joe Hľadajte riešenia a postupujte s Joeom v hre. Hry - HAWX 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/hawx-2 Retro verzia prichádzajúcej lietadielkovej hry. Videá - Rodger Federer a NIKE http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/rodger-federer-a-nike Parádna reklama v hlavnej úlohe s Rodgerom:) Videá - Telefón ako darček http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/telefon-ako-darcek Vtipná reklama na nórskeho mobilného operátora.. Malý chlapec si hneď predstavil, aký macher s telefónom bude:) Videá - Audi reklama 2014 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/audi-reklama-2014 Už žiadne kompromisy! Videá - Super reklama ktorá sa vás dotkne http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/super-reklama-ktora-sa-vas-dotkne Čo z toho nakoniec má? Hry - Neon Layers http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/neon-layers Dostaňte guľôčku cez plošiny do cieľa. Hry - Thunder Devil http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/thunder-devil Zastavte vesmírnych nepriateľov. Videá - Santa Fe Pivko http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/santa-fe-pivko Čo všetko urobia chlapi pre pivo.. Videá - Doritos Reklama http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/doritos-reklama Tak dnes nie :) Hry - Batman Gotham City Rush http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/batman-gotham-city-rush Batman v akcii. Videá - Peugeot - šetrný automobil http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/peugeot---setrny-automobil Príroda si zapamätá, ako ste sa ku nej správali.. Peugeot je ku nej šetrný. Videá - Mašinka na otváranie vína http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/masinka-na-otvaranie-vina Super strata času :) Ale poteší. Hry - Zombie Hooker XXX-Mas http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/zombie-hooker-xxx-mas Ničte zombíkov a hľadajte škriatkov. Hry - Sift Heads 0 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/sift-heads-0 Vžite sa do úlohy vyrastajúceho vraha, ktorý bude plniť rozličné misie. Hry - Dynasty Street http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/dynasty-street Staňte sa kráľom pouličných bojov. Hry - Shift 4 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/shift-4 Štvrtý diel výbornej hry Shift. Videá - Pivo Brahma - časť 1. http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/pivo-brahma---cast-1 Ako korytnačka prekábatila vodiča..:) Videá - Maľovanie s lepidlom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/malovanie-s-lepidlom Nezvyčajné, ale o to zaujímavejšie. Videá - Rozumiete deťom? http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/rozumiete-detom Japonský reklamný spot na podporu istej detskej nadácie. Hry - Buzzle http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/buzzle Premiestňujte útvary. Videá - Toto je Rock'n'Roll http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/toto-je-rocknroll Super predstavenie na klávesách :D Hry - Magma Ballance http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/magma-ballance Poskladajte tvary na seba tak, aby sa nedotýkali magmy. Hry - Go Home Monkey http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/go-home-monkey Dostaňte opicu na vyznačené miesto. Videá - Žena Robina Hooda http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/zena-robina-hooda Akrobatická lukostrelkyňa predvádza svoje umenie na kastingu súťaže Amerika má talent. Videá - Parádny kúsok http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/paradny-kusok Dobrý štart, super kúsok a parádne pristátie.. Hry - Feudalism II http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/feudalism-ii Pokračovanie výbornej stratégie Feudalism. Videá - Smejúce sa deti http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/smejuce-sa-deti Majú ozaj podarený smiech:) Hry - Student Park http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/student-park Dostaňte študentov na party. Videá - Rýchla maľba http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/rychla-malba Neuveriteľné čo nakoniec z toho vzišlo..Maľba v podaní Lisy Wong. Videá - I will always Love You http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/i-will-always-love-you Krásne zaspievané.. Hry - Professor XYZ http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/professor-xyz Zostrojte mechanizmus, ktorý zabráni zlodejom otvoriť sejf. Hry - Mr. Stone http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/mr-stone Kto dohodí ďalej Mr. Šutrom? Viac bodov získaš, keď pritom trafíš aj jednu z vecí pred tebou. Videá - Obrovský fail pri vyslobodzovaní buldozéru http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/obrovsky-fail-pri-vyslobodzovani-buldozeru Na niečo zabudli :) Videá - Podarená moderátorka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/podarena-moderatorka Mňa toto video strašne rozosmialo, aj vás? :) Hry - Snowline http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/snowline Nakreslite Santovi cestu k darčekom. Hry - Space Crystals http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/space-crystals Aktivujte kryštály. Videá - Niekde vo vesmíre.. http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/niekde-vo-vesmire Záhada lochneskej príšery vyriešená! Hry - VeeSix http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/veesix Autíčko na potulkách. Videá - Mužská podprsenka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/muzska-podprsenka Ďalší vynález Japoncov.. Odkedy sa ale predáva ide na dračku:) Videá - Tancujúce sovy http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/tancujuce-sovy Ukazujú sa pred kamerou. Hry - Sneak Thief 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/sneak-thief-3 Vyriešte tretí problém v adventúre. Videá - Maru a jeho malý kamoš http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/maru-a-jeho-maly-kamos Tak ako to vyzerá? :) Hry - Bubbles 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/bubbles-2 Pokračovanie hry Bubbles. Hry - Super Duck Punch http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/super-duck-punch Je čas na pečené kačky. Hry - Inquisitive Dave http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/inquisitive-dave Logická adventúra so zaujímavým príbehom. Videá - Mačka a koberec http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/macka-a-koberec Žeby sa toho koberca bála?:) Videá - Pytón si otvára dvere http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/pyton-si-otvara-dvere Čo taký had v byte? :) Videá - Jaguár útočí na krokodíla http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/jaguar-utoci-na-krokodila Súboj dravcov. Hry - 8 Keys Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/8-keys-escape Nájdite 8 kľúčov, ktorými sa dostanete von z miestnosti. Videá - Opica klikuje http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/opica-klikuje Dnešné opice sa naučia snáď všetko. Hry - Laundry Day http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/laundry-day Postarajte sa o špinavé oblečenie. Hry - Model Dream Factory http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/model-dream-factory Postarajte sa o Modelky. Videá - 10 vecí čo nerobiť, keď ste učiteľ http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/10-veci-co-nerobit-ked-ste-ucitel Zábavné video o tom ako sa nesprávať ako učiteľ.. S anglickými titulkami. (Tip na video nám poslal spywer) Videá - Žartík so švábom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/zartik-so-svabom Tak toto nečakala :) Hry - My Parfume Salon http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/my-parfume-salon Vytvárajte exkluzívne parfémy. Hry - School Book Dress-Up http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/school-book-dress-up Oblečte dievča do školy. Videá - Google Earth http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/google-earth Google Earth zoomuje až príliš moc :) Hry - Strategy Defense 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/strategy-defense-3 Zničte nepriateľskú základňu a zároveň ochráňte tu svoju. Hry - Shift 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/shift-3 Tretí diel výbornej hry Shift. Videá - Balenie sa: Level expert http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/balenie-sa-level-expert Kto by čakal že sa to tam všetko zmestí? Hry - Shore Siege http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/shore-siege Ochráňte svoju loď na opustenom ostrove plnom rozličnej hávede. Videá - This is Sparta Techno Remix http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/this-is-sparta-techno-remix Dobre zostrihané video s použitím scén z filmu 300. Videá - Bruno Bozzetto a olympiáda http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/bruno-bozzetto-a-olympiada Vtipná animácia o olympiáde..:) Hry - Hungry Piranha http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/hungry-piranha Uživíte sa ako malá piraňa? Hry - Helipopter http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/helipopter Prevezmite kontrolu nad helikoptérou a popraskajte všetky žlté balóny. Videá - Autoškola http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/autoskola Poľská blondína si robí kurz autoškoly. Inštruktori to v aute skutočne nemajú ľahké a tento pán určite :) Videá - Tuning kamiónov http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/tuning-kamionov Predstavenie kamiónov, ktoré prešli rôznymi tuningovými úpravami. Videá - Neuveriteľná nehoda na motorke http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/neuveritelna-nehoda-na-motorke Vodič motorky ostal na streche auta. Hry - Star Ball http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/star-ball Kvalitná obdoba Arkanoidu. Hry - Sift Heads 4 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/sift-heads-4 V úlohe nájomného vraha už po štvrtý krát. Videá - Ferrari v akcii http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/ferrari-v-akcii Predviedol svoju konskú silu.. Videá - Mayumana http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/mayumana Super synchronizácia. Videá - Tesla P85D - auto ktoré jazdí samo http://pauzicka.zoznam.sk/videa/auto-moto-videa/tesla-p85d---auto-ktore-jazdi-samo Auto snov?