Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Hry - Level Editor http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/level-editor Dostaňte sa s panáčikom do dverí. Videá - Jamal Koukeh http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/jamal-koukeh Rozbíjanie betónových kvádrov nohou.. Hry - Towertris http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/towertris Tetris trochu inak. Videá - Pen Spinning http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/pen-spinning Ako to vyzerá keď vezme do rúk pero Japonec. To najlepšie z World Cup 2010. Videá - Majster hádzania kartičiek http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/majster-hadzania-karticiek Tento týpek to asi trénoval dlho. Hry - Hexiom http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/hexiom Správne uložte jednotlivé doštičky. Hry - Pencil Puzzle http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/pencil-puzzle Spojte všetky body na jeden ťah. Hry - Connect It http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/connect-it Pospájajte mechanické zariadenia. Videá - Sneh http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/sneh Zrýchlené padanie snehu - pozrite sa koľko ho napadalo za 20 hodín. Hry - Traffic Jam http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/traffic-jam Dostaňte zlaté auto von z parkoviska. Videá - Rekord v zložení Rubikovej kocky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/rekord-v-zlozeni-rubikovej-kocky Prekoná ho niekto? :) Videá - Telefón vyrušil huslistu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/telefon-vyrusil-huslistu A poradil si s tým po svojom :) Hry - Shift http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/shift Dostaňte panáčika k východu z miestnosti. Hry - Practice Chapped http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/practice-chapped Eliminujte rozličné príšery. Videá - Bláznivý kaskadérsky kúsok http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/blaznivy-kaskadersky-kusok Na toto by si asi moc ľudí netrúflo. Hry - Ether Cannon http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/ether-cannon Rýchla vesmírna strielačka. Hry - Sift Renegade http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/sift-renegade Nájomný vrah Vinnie je opäť späť. Hry - The Last Frontier http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/the-last-frontier Obráňte svoju základňu. Videá - Kradnutie monitoru http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/kradnutie-monitoru Ukážka, ako sa dá obrovský monitor preniesť pod sukňou.. šikovné zlodejky.. Videá - Banánové mlieko http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/bananove-mlieko Kórejská podivná reklama na banánové mlieko:) Videá - Hranie na poháre http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/hranie-na-pohare Tento týpek to asi dosť vie :) Videá - Lietanie s wingsuitmi http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/lietanie-s-wingsuitmi Musí to byť super pocit :) Hry - Mahjong Flower Tower http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/mahjong-flower-tower Ďalšia obdoba logickej hry Mahjong. Hry - Ann's Restaurant http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/anns-restaurant Čo si dáte? Hry - Bounty Killers http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/bounty-killers Vráťte sa do westernových časov a zlikvidujte všetkých zločincov. Hry - Office Slacking 4 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/office-slacking-4 Zabíjajte čas v práci. Videá - 2010 FIFA World Cup http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/2010-fifa-world-cup Slovensko postúpilo! Ponúkame zopár super momentiek z tohtoročných majstrovstiev. Videá - Real life Mirror's Edge http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/real-life-mirrors-edge Parkour ako má byť Hry - Farm Frenzy 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/farm-frenzy-3 Tretí diel farmárskej hry Farm Frenzy. Hry - Time To Make Apple Pancakes http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/time-to-make-apple-pancakes Je čas na jablkové placky! Videá - Závody škrečkov http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/zavody-skreckov Škrečky tiež môžu závodiť na autíčkach:) Videá - Boarding za pomoci bágru http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/boarding-za-pomoci-bagru Super vec!! Videá - Gymnastické pády 2 http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/gymnasticke-pady-2 Nepríjemné pády pri športe.. Hry - Chicque Make Up http://pauzicka.zoznam.sk/hry/dievcenske-hry/chicque-make-up Upravte dievča podľa predstáv. Videá - Thomas Dolan http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/thomas-dolan Parkourové predstavenie v uliciach New Yorku v podaní Thomasa Dolana. Hry - Janes Hotel http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/janes-hotel Postarajte sa o chod hotela. Videá - Hapčííí http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/hapciii Malý sloník si kýchol a vystrašil aj sám seba:) Hry - Pirate Lunch http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/pirate-lunch Obsluhujte v pirátskej reštaurácii. Videá - Pitbull a kuriatka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/pitbull-a-kuriatka Tak tento psík je asi dosť flegmatik..:) Videá - Opička zlodejka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/opicka-zlodejka Malá zlodejka hrozna:) Hry - Tribal Pit Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/tribal-pit-escape Utečte! Hry - Governor of Poker http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/governor-of-poker Zahrajte si kvalitnú kartovú hru Poker. Videá - Keď hlava nevie čo robí noha http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/ked-hlava-nevie-co-robi-noha Nekradni mi tú kosť! Hry - Beer Trapper http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/beer-trapper Zvládnete čapovať pivo pre smädných zákazníkov? Hry - The Ballad of Ketinetto - part 3 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/the-ballad-of-ketinetto---part-3 Dostanete sa v hre ďalej? Videá - Plaziaca sa mačka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/plaziaca-sa-macka Podivné schádzanie schodov:) Videá - Alex Tanney - Trick Shot http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/alex-tanney---trick-shot Alex Tanney zareagoval na video, ktoré natočil Johnny McEntee a chcel ukázať, že je ešte lepší. Hry - Mechanical Commando http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/mechanical-commando V úlohe bojového robota preskúmajte neznáme územie. Hry - Chamber Door http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/chamber-door Plno záhad... Videá - Zábavný Pool http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/zabavny-pool Neuveriteľné triky v poole. Videá - Base Jumping v mori http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/base-jumping-v-mori Skok do obrovskej diery. Videá - Super gól v halovom futbale http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/super-gol-v-halovom-futbale Synchronizácia a presnosť level 100. Hry - Mr.Snoozleberg 7 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/mrsnoozleberg-7 Pomôžte námesačnému pánovi Snoozlebergovi prekonať všetky nástrahy, ktoré naňho v tomto stave číhajú. Hry - Matrix Bullet Time Fighting http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/matrix-bullet-time-fighting Akčné súboje v štýle Matrixu. Videá - Piesková duna http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/pieskova-duna Vyjsť takúto pieskovú dunu chce nielen odvahu ale aj zručnosť. Videá - Bláznivý bedminton http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/blaznivy-bedminton Zdá sa vám bedminton jednoduchý? Pozrite sa na tieto výmeny.. Hry - Choose Your Weapon 4 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/choose-your-weapon-4 Zabráňte zamoreniu počítača nebezpečným vírusom. Videá - Marciogarcia http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/marciogarcia Cvičenie podobné ako jóga.. všimnite si ako tie ťažké cviky ladne predviedol.. Hry - Goblin Defender http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/goblin-defender Ochráňte vaše mesto pred útokmi goblinov. Hry - Collateral Damages http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/collateral-damages V úlohe obrovského robota demolujte mesto. Hry - Moonlight Sonata http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/moonlight-sonata Kto sa bojí, nesmie do lesa.. Videá - Úder gitarou http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/uder-gitarou Drsný úder gitarou spevákovi.. Asi za ten príšerný spev:) Videá - Moderátorka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/moderatorka Pád a výbuch smiechu:) Videá - Viete sa dobre zbaliť? http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/viete-sa-dobre-zbalit Naučte sa, ako na to:) Hry - What's That Face http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/whats-that-face Zapamätajte si tváre a nájdite ich. Videá - Bozkávajúce sa svište http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/bozkavajuce-sa-sviste Tieto zvieratká sa vždy postarajú v ZOO o pekný zážitok:) Hry - Save Kaleidoscope Reef http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/save-kaleidoscope-reef Podarí sa vám obnoviť a vrátiť život na koralový útes? Hry - Stroke It Lucky http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/stroke-it-lucky Čo tak trochu minigolfu? Videá - Stará žena a holuby http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/stara-zena-a--holuby A vyzerala tak milo a mierumilovne.. Videá - 2Pac v Kazachstane http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/2pac-v-kazachstane Poskladaná pesnička..:) Hry - 43 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/43 Úloha hry 43 je pomerne jednoduchá. Máte 43 sekúnd na to, aby ste v 15 leveloch v správnom poradí klikli na čísla zoradené od 1-5. Hry - Baseball http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/baseball Zahrajte si kvalitný Baseball. Videá - Mrož trénuje http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/mroz-trenuje Ako Rocky..:) Videá - Podarený žartík s hadom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/podareny-zartik-s-hadom Naozaj vydarený žartík :) Hry - BMX Tricks http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/bmx-tricks Predvádzaním BMX trikov musíte získať čo najviac bodov. Hry - Car Can Racing http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/car-can-racing Plechovkové preteky. Videá - Konský prd http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/konsky-prd Počas reportáže v stajni sa chlapík postavil na veľmi nevhodné miesto, a to priamo pred konský zadok :) Videá - Papagáj Čibo http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/papagaj-cibo Krátky spot z televíznych novín o papagájovi Čibovi. To podstatne príde až na záver :) Videá - Byvol zachraňuje kamaráta http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/byvol-zachranuje-kamarata S levom si poradil svojsky. Hry - Steppen Wolf 6 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/steppen-wolf-6 Šiesty diel adventúry Steppen Wolf. Hry - Crazy Truck http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/crazy-truck Zasadnite za volant monster trucku a prekonajte prekážkový terén. Videá - Natešené vydry http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/natesene-vydry Zvedavé vydry v Zoo. Hry - Rural Racer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/rural-racer Oddychové preteky s autíčkami. Videá - Hladné krokodíly http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/hladne-krokodily Kŕmenie obrovských krokodílov v Costa Rice. Hry - Blackbeards Assault http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/blackbeards-assault Výborne spracovaná hra v štýle Zuma. Videá - Nezvaný hosť http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/nezvany-host Nepozvaný hosť si začal pochutnávať na torte..:) Hry - Well Mahjong http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/well-mahjong Spájajte rovnaké dvojice. Hry - CCCPirates http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/cccpirates Odstreľujte poklady do mora. Videá - Otváranie šampanského pohárom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/otvaranie-sampanskeho-poharom Premýšľali ste niekedy nad tým? Videá - Vinný psík http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/vinny-psik Pravda na seba nenechala dlho čakať :) Videá - Damian Walter Show http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/damian-walter-show Kaskadérska šou so zaujímavými kúskami.. Videá - Miešanie kariet http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/miesanie-kariet Niekto to s kartami proste vie :) Hry - The Gramophone Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/the-gramophone-escape Dostaňte sa von z uzavretej miestnosti. Hry - Color Physics http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/color-physics Dostaňte farebné útvary na svoje miesto. Hry - Wonderlines http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/wonderlines Spojte tri rovnaké guličky! Videá - Super trik s panvicou http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/super-trik-s-panvicou Stavím sa, že tento trik ste ešte nevideli ;) Videá - Úžasné predstavenie s gitarou http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/uzasne-predstavenie-s-gitarou Tento vie ako na hudbu :) Hry - Candy Slider http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/candy-slider Máte radi sladké? Videá - Najväčšia pyramída z domina ....skoro http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/najvacsia-pyramida-z-domina-skoro Osobne by som asi niekomu niečo spravil :D Hry - Mastermind http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/mastermind Túto sme sa hrail ako deti hádam všetci. Na 10 pokusov máte uhádnuť farbu a poradie guličiek.