Pauzicka.sk http://pauzicka.zoznam.sk Hry pre chvíle oddychu, rýchlo a jednoducho. Len tie najzábavnejšie online hry v kategóriách - logické, akčné, erotické a ďalšie. Klikni a hraj sa! Videá - Mačka ktorá skáče trochu inak http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/macka-ktora-skace-trochu-inak Zaujímavé :) Videá - Ten nečakaný moment http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/ten-necakany-moment Uff... Hry - Desktop Racing http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/desktop-racing Jazdite na stole. Videá - Priateľská Quokka http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/priatelska-quokka Tieto milé zvieratká sú veľmi priateľské :) Hry - Mr.Snoozleberg 6 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/mrsnoozleberg-6 Pomôžte námesačnému pánovi Snoozlebergovi prekonať všetky nástrahy, ktoré naňho v tomto stave číhajú. Hry - Numbscape: Halloween Escape http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/numbscape-halloween-escape Dostaňte sa z domu. Hry - FG Dart http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/fg-dart Zahádžte si šípkami na terč. Hry - Ufo Racing http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/ufo-racing Zajazdíte si s Ufom v intergalaktických pretekoch. Hry - X Stunt Bike http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/x-stunt-bike Predveďte sa! Videá - Pes na skateboarde http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/pes-na-skateboarde Tak tomuto to vážne ide.. naučte to aj vášho miláčika..:) Videá - Mama je Santa http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/mama-je-santa Čo robí Santove vybavenie v maminom šuplíku?:) Hry - OK Parking http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/ok-parking Zaparkujte auto na určenom mieste. Videá - Prečo je Novak Djokovic super chlapík http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/preco-je-novak-djokovic-super-chlapik Očividne ma ľudí rád :) Hry - Tower Bloxx http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/tower-bloxx Presným umiestnením obytných blokov vystavajte výškové budovy. Videá - Uuuups! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/uuuups Nepríjemné.. Videá - Japonský tanečník http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/japonsky-tanecnik Proste úplne odreagovanie sa:) Hry - Euro 2008 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/euro-2008 Vyberte si svoj tím a vyhrajte Euro 2008. Videá - Ron's Slide http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/rons-slide Rodičia odišli na 10 dní a on si postavil takúto šmykľavku..:) Videá - Futbalový trik http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/futbalovy-trik Nový trik v prevedení Thiera Henryho na oklamanie súpera..:) Hry - Belial - Chapter 1 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/belial---chapter-1 Pekelná adventúra. Videá - Ako pekne nakrájať ananás http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/ako-pekne-nakrajat-ananas Naozaj super spôsob! Hry - Tangerine Panic http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/tangerine-panic Vyhnite sa mandarinkám. Miliónom mandariniek! Hry - High Noon Ranger http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/high-noon-ranger V úlohe šerifa zastreľte zločincov v súboji jeden na jedného. Hry - Scooby Doo: Neptunes Nest http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/scooby-doo-neptunes-nest Scooby a Shaggy majú pred sebou ďalšie dobrodružstvo. Hry - Nightmares the Adventures 1 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/online-adventury/nightmares-the-adventures-1 Pomôžte Viktorovi zbaviť sa zlých snov! Videá - Športové momentky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/sportove-momentky Auch... Videá - Chlapík z chatroulette a http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/chlapik-z-chatroulette-a Podarilo sa mu to? :) Hry - Autíčka http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/auticka Vyskúšajte aký vplyv majú škodlivé látky na riadenie vozidla. Videá - Rôzne kúsky s bicyklom http://pauzicka.zoznam.sk/videa/sportove-videa/rozne-kusky-s-bicyklom Doma to neskúšajte :) Videá - Plaťte účty! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/platte-ucty ..a vyhnete sa takýmto situáciám:) Hry - Music Match http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/music-match Zbierajte všetko čo sa hýbe okrem červených útvarov. Hry - Bomb Vacation http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/bomb-vacation Dostaňte sa s bombou na stanovené miesto. Videá - Zdrhajme! http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/zdrhajme Nie príliš vydarený útek:) Videá - Remi Gailard - Best of http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/remi-gailard---best-of Výber toho najlepšieho za roky 1999-2009. Hry - Missile Game http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/missile-game Otestujte si svoje reakcie a zaobchádzanie s myškou. Hry - The Pretender - Part One http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/the-pretender---part-one Priveďte duchov do cieľa. Hry - Collinks http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/collinks Spájajte kocky. Hry - Banana Breakers http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/banana-breakers Nájdete tie správne slová? Videá - Priateľský vtákopysk http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/priatelsky-vtakopysk Ten je nádherný :) Videá - Malý drobec http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/maly-drobec Drobček sa chcel pohrať:) Videá - Husky ukazuje ostatným psom ako zavíjať http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/husky-ukazuje-ostatnym-psom-ako-zavijat Keď niečo robíte, robte to poriadne :) Videá - Korela http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/korela Aj korela vie beatbox-ovať. Videá - Street Drummers http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/street-drummers Pouliční umelci v Chicagu. Hry - Smash And Dash 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/smash-and-dash-2 Toto auto má ale silu! Hry - Space Punk Racer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/space-punk-racer Kto povedal že sa nemôže podvádzať pri závodoch? Videá - Neskutočné chytenie tenisovej loptičky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/neskutocne-chytenie-tenisovej-lopticky To sú reflexy. Hry - Harry the Hamster http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/harry-the-hamster Vystavajte škrečkovi Harrymu bezpečnú cestu domov. Videá - Zoskok z mosta http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/zoskok-z-mosta Zoskok z vysokého mosta sa končí úspešne. Hry - Aztec Mind http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/aztec-mind Presúvanie kvádrov. Videá - Super skok cez auto http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/super-skok-cez-auto Preskočiť auto je sila.. ale preskočiť auto za jazdy je nemožné..alebo? Videá - Rýchle krájanie stejku http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/rychle-krajanie-stejku To je rýchlosť! Hry - Crystal Ball http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/crystal-ball Trochu sa nám to kopí :) Hry - Ice Hockey Superleague http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/ice-hockey-superleague Snažte sa skórovať do súperovej braný alebo aspoň tvrdo trafiť obranný val hráčov Hry - Jail Break 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/jail-break-2 Nájdite spôsob ako uniknúť z väzenia. Hry - Mahjong Black and White http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/mahjong-black-and-white Ďalšia hra zo série Mahjong. Videá - Smashing Pumpkins http://pauzicka.zoznam.sk/videa/online-videoklipy/smashing-pumpkins The Smashing Pumpkins - Tonight, Tonight Videá - Somebody that I used to know http://pauzicka.zoznam.sk/videa/online-videoklipy/somebody-that-i-used-to-know Keď vás už omrzí originál, tu je skvelá verzia:) Hry - Sudoku Original http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/sudoku-original Potrápte svoju mozgovú kôru v klasickom Sudoku. Videá - Dj Tiesto Power Mix http://pauzicka.zoznam.sk/videa/online-videoklipy/dj-tiesto-power-mix Mix v podaní Dj Tiesta. Hry - Dark Cut 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/dark-cut-2 Druhý diel chirurgickej hry Dark Cut. Hry - Shift 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/shift-2 Pokračovanie výbornej hry Shift. Hry - Age of Japan II. http://pauzicka.zoznam.sk/hry/logicke-hry/age-of-japan-ii Druhé pokračovanie hry Age of Japan. Videá - Nočná mora http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/nocna-mora Aj psíkovia mávajú zlé sny.. tento chcel asi niekomu utiecť Videá - Mačička ťa sleduje http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/macicka-ta-sleduje Vidím ťa! Videá - Kŕmenie vážky http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/krmenie-vazky Musí byť rada :) Hry - Storm the House http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/storm-the-house Ochráňte svoju pevnosť pred útokmi nepriateľského vojska. Hry - Legend Wars Castle Defense http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/legend-wars-castle-defense Obraňujte hrad. Videá - Psík http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/psik Proste chcel už ísť domov..!:) Videá - Milí psíkovia http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/mili-psikovia Pre všetkých milovníkov psíkov.. Videá - Múdre myši http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zvieracie-videa/mudre-mysi Tieto sú iné :) Hry - Dragon Princess http://pauzicka.zoznam.sk/hry/akcne-hry/dragon-princess Budete musieť čeliť presile. Hry - Toon Fun Ride http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/toon-fun-ride Bude to sranda! Videá - Slimák http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/slimak Ďaľší z kúskov Remiho Gaillarda.. Hry - Tornado Button Smashing http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/tornado-button-smashing Tornádom zničte všetko čo vám príde do cesty. Videá - Rozdiely medzi mužom a ženou http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/rozdiely-medzi-muzom-a-zenou Vtipné vysvetlenie rozdielov medzi mužmi a ženami v šou Jána Krausa:) Hry - Warp Zone http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/warp-zone Zničte všetko čo vám príde do cesty. Videá - Filipínski väzni http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/filipinski-vazni 1800 filipínskych väzňov tancuje na pesničku Low. Videá - Bubliny pri -45 stupňoch celzia http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/bubliny-pri--45-stupnoch-celzia Ostanú pevné a krehké. Hry - Ragdoll Pirates http://pauzicka.zoznam.sk/hry/oddychove-hry/ragdoll-pirates Strieľajte na prichádzajúcich pirátov. Videá - Tchajwanský parlament http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/tchajwansky-parlament Ako sa riešia veci v parlamente v tejto krajine:)Tchajwanský parlament Videá - Ohňostroje v Glasgowe http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/ohnostroje-v-glasgowe Majestátne! Hry - Global Gears http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/global-gears Závody autíčok.. Hry - Helsinki Summer Games http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/helsinki-summer-games Zvíťazte vo viacerých disciplínach na letných atletických hrách. Hry - Mad Pixel Run 2 http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/mad-pixel-run-2 Nestraťte svoj pixel! Videá - Nevydarený skok http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/nevydareny-skok Tak tomuto chalanovi to moc nevyšlo..:) Hry - You Don't Mess with the Zohan http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/you-dont-mess-with-the-zohan Upravte ľuďom účesy. Videá - Alma http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/alma Krátke animované video o malej Alme:) Videá - Stereotypy v posilňovni http://pauzicka.zoznam.sk/videa/zabavne-videa/stereotypy-v-posilnovni Stretáte tam aj vy tieto typy ľudí? Hry - Bike Mania On Ice http://pauzicka.zoznam.sk/hry/sportove-hry/bike-mania-on-ice Prekonajte náročný zľadovatený terén. Videá - Reklama na Galaxy Gear http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-galaxy-gear Čo poviete na hodinky k telefónu? Hry - Adagio http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/adagio Precvičte si prstoklad na gitare. Hry - Virtual Farm http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/virtual-farm Postarajte sa o chod farmy. Hry - Idle Farmer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/idle-farmer Čas niečo vypestovať. Videá - Reklama na cereálie http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/reklama-na-cerealie Dubstep je už všade :D Videá - Mercedes E http://pauzicka.zoznam.sk/videa/reklamne-videa/mercedes-e Podarená reklama na vozidlo Mercedes triedy E. Hry - Baby Hospital http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/baby-hospital Postarajte sa o bábätká v nemocnici. Hry - TT Racer http://pauzicka.zoznam.sk/hry/zabavne-hry/tt-racer Kto bude prvý? Videá - 5-ročný rapper http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/5-rocny-rapper Čo dodať, ide mu to skvele..:) Videá - Sprejovanie obrazu http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/sprejovanie-obrazu Wow! Videá - Harihar Dash - tanečník http://pauzicka.zoznam.sk/videa/kuriozne-videa/harihar-dash---tanecnik India má talent.