Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Box bol pre svoju nebezpečnosť dlhú dobu zakázaným športom. Legalizovať sa ho podarilo až v roku 1901.

Paradox Embrace


Ak ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Logické hry

Popis:

Vstupujte s panáčikom pomocou teleportov do rôznych svetov a získavajte tak kľúče na otváranie dverí. Pri každých dverách sa vám zjaví kľúčik ktorý potrebujete. Vyhýbajte sa nepriateľom, nezabúdajte však, že v každom svete máte iných nepriateľov. Dostaňte sa ku váze na konci každého levelu. Zabehnutie a pochopenie hry môže chvíľu trvať, potom je však hra veľmi zaujímavá a zábavná.

Ovládanie:

Šípky, šípka dole – vstúpenie do iného sveta.

Hodnotenie: 4,3 z 5,0 (17 hlasov)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

A Grey Guys Adventure

A Grey Guys Adventure

Dobre si rozmyslite kam skáčete.

1,0

0x komentárov


Absorbtion

Absorbtion

Takú zbraň chcem aj ja!

3,1

13x komentárov


Acorn Story

Acorn Story

Hop, hop, hop.

4,6

5x komentárov


Acrobats Playground

Acrobats Playground

Vyzbierajte v každom kole čierne guličky.

3,8

42x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Stránka: Predchádzajúca strana 1 2Predchádzajúca strana Zobrazujem 0-30 z 48 komentárov

Užívateľ je online maly123 18. 4. 2012, 16:44

naj naj hra :D


Užívateľ je online veve 12. 11. 2011, 20:34

short, easy and cool ;)


Užívateľ je online dfd 1. 1. 2011, 17:01

co je ta stranka tita??;)


Užívateľ je online tita 1. 6. 2010, 15:41

http://img.pauzicka.zoznam.sk/design/smilies/yel21.png


Užívateľ je online Perla 30. 4. 2010, 20:41

super


Užívateľ je online BellaCullen5 12. 4. 2010, 15:28

Pre 27ML11: Tak skus hru zrusit a potom zapnut znova ;)


Užívateľ je online Mike 2. 4. 2010, 20:26

Super hra, aj keď som mal veľké problémy s posledným levelom, ale díki BellaCullen5, teraz už viem ako na to :) Mne osobne v 9 leveli robili najväčšie problémy, keď som musel skákať po tom ztuhnutom slize... Niekedy mi trvalo dosť dlho, kým som vyskočil tam a späť... A na dôvažok som vždy padol na toho vlka :D Mimochodom úžasná a nápaditá hra;););)


Užívateľ je online BellaCullen5 29. 3. 2010, 18:03

Kedze mnohym z vas(ako aj mne) robil problem zaciatok, pisem navod na prvy level. Chodte doprava a najdete teleport (s hviezdickou) do druheho sveta...Ja tomu hovorim Svet mrtvych alebo Peklo....Stlacte dolnu sipku na klavesnici a preteleportujte sa do tovhto sveta. Chodte naspat tak kde ste zacali a vyskocte na oblacik. Vykskocte ku teleportu so srobom a tomuto hovorim Veda. Premente sa teda na vedu a mozete si vsimnut ze predtym stuhnuta zelena hmota sa hybe...Mozete cez nu prejst. Vyskocte po akomsi kamennom stupienku hore po teleport do ludskeho sveta. Zoskocte naspat a zoberte zlaty klucik. Zoskocte spat tam kde ste zacali a chodte doprava (pozor na vlka). Najdete tu drevene dvere a tie klucikom odmknite.Mozete ist dalej no vsimnete si ze tu je ohen a vy uz nemozete ist dalej. Vratte sa teda ku teleportu do sveta Smrti a kedze v tomto svete vsetky plamene uhasnu mozete prejst za ohen bez najmensej uhony. Chodte dalej, vyskocte na kamen a vyskocte hore, kde vas bude cakat prisera. Dajte si na nu pozor a dostante sa az k teleportu do vedy. Zoskocte naspat na kamen a za nim mozete zbadat fialovy elixir. Zoskocte este nizsie premente sa na cloveka a pokracujte dalej. Narazite na fialovy kamen na ktory pouzijete elixir a mozete ist dalej. Prejdite po moste a zoskocte dole...Zbadate teleport do vedy(snad nemusim opakovat ze sa tam mate preteleportovat... Zrazu sa spojazdni lavy vyfuk vedla vas a vy nan teda vyskocte. Vyfukne vas to hore a vy vyskocte na kamennu plosinku a potom na tu nad nou az vyskocite hore. Preskocte kamene a zbadate vasho nepriatela. Dajte si nanho pozor, preskocte ho a preteleportujte sa do Smrti. Chodte dolava a zoberte zlaty kluc. Chodte spet a skocte dole. Vidite? Objavili sa oblaciky po ktorych mozete bezpecne prejst na druhu stranu a odmknut branu. Mozete ist dalej, lenze najdete velku pripast cez ktoru sa vam nepodari preskocit, ale skusit to mozete :D Vratte sa teda spet na oblaciky a zoskocte dole...Most zmizol, no objavili sa pod nim oblaciky. Prejdite znamou cestou az k teleportu do ludskeho sveta a ked uz budete clovek chodte naspat. Po moste prejdite dalej, vyskocte na plosinku ku zlatej brane a chodte az k priepasti..Je tu most!! Teraz mozete bezpecne prejst na druhu stranu a vyzdvihnut si trofej!! :D Ak by ste mali problemy aj s inymi levelmi napiste ;)


Užívateľ je online BlackLalia 29. 3. 2010, 18:02

Dpc mne nejde Prvy leveeel... Ta ludia pomoztee:R:R:/:/B.B.;(;(;(


Užívateľ je online BellaCullen5 29. 3. 2010, 17:41

Vlastnosti rôznych vecí v hre. KĽÚČE- zlatý- otvára drevené dvere- môžete ho zobrať iba v ľudskom svete Červený- otvára zlaté brány- môžete ho zobrať iba vo svete Smrti Fialový elixír- ničí fialové kamene- môžete ho zobrať iba vo vede VLASTNOSTI SVETOV Ľudský svet- (teleport s kvetinkou) -máte tu mosty -môžete zbierať zlaté kľúče -zelená hmota(sliz) je v pevnom skupenstve Veda -sliz sa pohybuje -mosty zmiznú -môžete zbierať elixíry -môžete využiť „výfuky“ Smrť -sliz je stuhnutý -mosty zmiznú -môžete chodiť cez oheň -objavia sa obláčiky -môžete zbierať červené kľúče NEPRIATELIA Ľudský svet- vlk Veda- akási lietajúca žiarovka, či čo Smrť- nejaký trol, či ako to nazvať Ak by vás napadlo ešte niečo iné napíšte do komentov. Píšte takisto aj keby ste nevedeli niečo iné 


Užívateľ je online Lily 29. 3. 2010, 17:17

Pre BellaCullen5: jeeee diiiki :D Som sa potesila :D Mne ten posledny level nesiel....Dikeeesss.....:D:D:D


Užívateľ je online BellaCullen5 28. 3. 2010, 16:38

3.cast: Premente sa na Vedu a potom nasledne na Mnicha a vyskocte na oblaciky. Chodte doprava a odomknite zlatu branu. Chodte dole a zoberte dalsi cerveny kluc. Vyskakajte hore po ztuhnutom slize a premente sa na Vedca. Zoskocte dole a vyskocte hore spet k zlatej brane. Ako? Najprv treba vyskocit na miesto kde je ta hviezda a potom hore. Chodte dalej, vsimnite si ze ztuhnuty sliz sa zase „pohybuje“ a skocte dolu. Odomknite zlatu branu a zoberte si elixir. Chodte vyfukom hore a premente sa na Smrt. Vyskakajte po oblacikoch az pod fialovy kamen, na ktory pouzite elixir. Skocte dolava a potom na konar stromu s takou kamennou vecou. Skocte na ten vedla a potom na dalsi az sa dostanete na oblaciky a na nich vyskacete hore az po diamant. Ak máte problémi aj s inými levelemi, napíšte do komentov, spravím návod aj na také 


Užívateľ je online BellaCullen5 28. 3. 2010, 16:38

2.cast: Chodte dalej preskocte cez zlatu branu a vratite sa tam kde ste zacali.. Chodte dolava a premente sa na mnicha.Pozor na obludu! Vyskocte s mnihom na oblaciky a skocte dolava nad sliz. Premente sa na cloveka a spadnete dolu. NEPREMIENAJTE sa na Vedu ale ako s clovekom si odomknite dvere a prejdite cez most. Tam sa pemente na vedca a mozete si vsimnut ze most zmizol..A tam opatrne skocte dolu po teleport do „sveta smrti“. Mozete sa snazit cerveny kluc nad vami dostat tak ze ponho vyskocite rovno od teleportu, no mne islo lachsie to, ze som sa vrátila k teleportu vedy a skocila pon tak. Premente sa hned na vedca a odomknite si zlatu branu. Vyskocte na fialovy kamen a chodte az na koniec kde najdete fialovy elixir, ktory potom pouzite na fialovy kamen. Skocte dolu a potom skocte k teleporu na „mnicha“. Vyskocte s nim spat k teleportu na vedu a na oblaciku vyskocte hore. Prejdite na koniec a zoskocte ku dveram a zoberte cerveny kluc.


Užívateľ je online BellaCullen5 28. 3. 2010, 16:38

9.level(ten posledný): 1.cast: Vykacte s panacikom az nad zlatu branu vpravo, kde je portal do druheho sveta(ja tomu budem hovorit veda). Preteleportujte sa teda do sveta Vedy a zidte s panacikom az dole. Davajte si pozor na tu lietajucu baterku cic o to je....Chodte dalej a najdete teleport s kvetinkou. Budeme tomu hovorit ze sa premenite spat na cloveka. Chodte dalej(pozor na vlka!) a vyskocte na taku kovovu vec a vyskakajte postupne na tych veciach z tym zelenym (budeme to nazyvat sliz) Zoberte klucik skocte naspat k teleportu do Vedy. Potom poskakajte na tych veciach kde bol sliz ztuhnuty no teraz nie a potom vyskocte na tu kovovu vec co sa vysunula zoskocte z nej dole a zoberte ten elixir.(ak by sa vam nepodarilo na nu vyskocit premente sa naspat na cloveka a skacte znovu). Vyskocte na ten vyfuk, ci co to je a zoskocte dole ku teleportu do ludskeho sveta.Premente sa na cloveka a znovy vyskakajte na to miesto kde ste nasli klucik a pouzijte elixir na fialovy kamen.


Užívateľ je online BellaCullen5 27. 3. 2010, 13:40

Milujem tuto hru...je to jedna z najlepsich hier na svete :D:P:P


Užívateľ je online bibulka2010 12. 3. 2010, 20:04

ja neviem prejst ten posledny level;(


Užívateľ je online bibulka2010 12. 3. 2010, 20:03

je to dobra hra:D


Užívateľ je online nnnnnnnnnnnnnn 6. 3. 2010, 10:04

idem skusiťť


Užívateľ je online HENRY MICHALEC 26. 2. 2010, 19:00

SUPERRRRR:D:D:D:D:PXPXP


Užívateľ je online 222 21. 1. 2010, 19:30

noo tak ja si myslim ze je to cekom ok hra. AA ked nekdo chce napisat na pokeci


Užívateľ je online zulana 21. 1. 2010, 10:22

celkom fajn hra aspoň trochu čas zabiješ :D:)


Užívateľ je online amolivobisgr 17. 1. 2010, 13:34

súhlásím s danka henka ale ja mám tuto hru na 10percent z 100 ale ked vás to baví tak sa nenechajte úrážat ja som po denka takže 2 ale mam to celkom rada:/:):(:P:/:R:/B mám 11 rokov tak čavte.:(:D


Užívateľ je online xia 17. 1. 2010, 00:36

veľmi pekná hra, aj keď v poslednom leveli som sa točila dokola, už som myslela, že to nedohrám


Užívateľ je online maruskamo 16. 1. 2010, 21:17

ná kto má na toto nervy?:P


Užívateľ je online domca7riki7nikola 16. 1. 2010, 19:35

to je cudas hra aje tazkaXP


Užívateľ je online dida 15. 1. 2010, 14:05

nevite jak sa to pustaB.


Užívateľ je online turbo boss 14. 1. 2010, 20:48

je to lahke a ty co si myslia ze je to tazke tak su taky debili ze vacsich neni :P


Užívateľ je online artrock 14. 1. 2010, 09:36

Ako sa dá premeniť naspäť a zobrať kvet a potom zlatý kľúč:(


Užívateľ je online horcobuchy 13. 1. 2010, 13:21

jedna s najmrte hier ;);):)


Užívateľ je online NINI 12. 1. 2010, 17:48

AKO SA PORAZI TEN vlk porazy :DB.B.B.Vložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS