Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Každý štvrtý človek v Európe trpí alergiou. Najčastejším typom je alergia na prach. (Tip poslal Stogy)

Hippies Vs Yuppies


Ak ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Oddychové hry

Popis:

Strieľajte hipíkov smerom na jednotky polície, a snažte sa ich zničiť. Pomôžu vám konštrukcie na ktorých stoja.

Ovládanie:

Myš

Hodnotenie: 2,8 z 5,0 (4 hlasy)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

10 Bullets

10 Bullets

Viac striel nemáte.

3,7

0x komentárov


10 More Bullets

10 More Bullets

Pripravte sa na výbuchy!

3,0

0x komentárov


3 Slices 2

3 Slices 2

Všetko z mapy dole!

4,5

4x komentárov


8-Bit Mage

8-Bit Mage

8 bitov stačí.

3,0

0x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online BEYBLADE 26. 10. 2011, 20:29

ALE KTO??....TEN trex??.....alebo hra??


Užívateľ je online trex 26. 10. 2011, 14:34

Odhalené: Astronómovia už vedia, čo v 19. storočí preletelo okolo Zeme! MEXICO CITY - O fotografii pochádzajúcej z konca devätnásteho storočia si vedci dlho mysleli, že je prvým dôkazom o existencii UFO. Pracovníci Národnej autonómnej univerzity v Mexiku však teraz prišli s tvrdením, že išlo o kométu, ktorá len tesne minula Zem. Keby Modrú planétu trafila, napáchala by nepredstaviteľné škody, pretože objem jej masy bol približne rovnaký ako objem kométy, ktorá podľa odborníkov mohla za vyhynutie dinosaurov a až osemkrát väčší ako objem Hayllovej kométy. Spomínanú fotografiu sa podarilo urobiť mexickému astronómovi Josému Banillovi 12. augusta 1883. Keď sa o tri roky neskôr objavila v magazíne L'Astronomie, vzbudila v odborných kruhoch značný rozruch a vedci ju vtedy označili za prvý dôkaz existencie UFO. Záber zobrazuje "447 hmlistých objektov, ktoré za sebou zanechávajú hmlistú stopu". Experti z Národnej autonómnej univerzity tvrdia, že išlo o kométu, ktorá bola v procese rozpadu. "Domnievame sa, že Banilla pozoroval roztrieštenú kométu, ktorá takmer zasiahla zemský povrch," uviedol Hector Javier Durand Manterola."Podľa našich výpočtov kométa, resp. jej zvyšky, minuli Zem vo vzdialenosti 538 až 8062 kilometrov. Šírka jednotlivých bjektov sa pohybovala medzi 46 až 795 metrami,"upresnil.Vložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS