Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Vo Švajčiarsku je trestné, keď hlasno zavriete dvere od auta. (tip poslala brblava)

Steppen Wolf 13


Ak ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Online adventúry

Popis:

Steppen Wolf je dobre spracovaná adventúra, v ktorej musíte vyriešiť viacero záhad a úloh, aby ste dokázali prepracovať až do konca. K tomu vám poslúžia rozličné predmety, ktoré musíte zbierať a v správnej situácii použiť.

Pre úspešné spustenie hry je potrebné zvoliť si hru s možnosťou ukladania hry (with save function), to znamená druhú z možností.

Ovládanie:

W,A,S,D sa pohybujete, Shiftom bežíte, Ctrl skáčete, I otvoríte inventár, T je ďalší predmet, medzerníkom použijete predmet.

Hodnotenie: 4,6 z 5,0 (16 hlasov)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

Steppen Wolf 1

Steppen Wolf 1

Prvý diel výbornej série Steppen Wolf.

4,7

96x komentárov


Steppen Wolf 10

Steppen Wolf 10

Desiaty diel adventúry Steppen Wolf.

4,4

16x komentárov


Steppen Wolf 11

Steppen Wolf 11

Jedenásty diel adventúry Steppen Wolf.

4,5

32x komentárov


Steppen Wolf 12

Steppen Wolf 12

Dvanásty diel adventúry Steppen Wolf.

3,9

14x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online peter obcovič 5. 1. 2011, 10:32

A PRECO NEJDE zliezt(naštartovať) tá loĎka!!!!!?????,:/:/:/:R:R


Užívateľ je online karolina364 31. 3. 2009, 16:21

neviem vojst do clnu pls pomooooc


Užívateľ je online Jimik 20. 2. 2009, 19:41

skus toto http://www.klikacka.sk/registracia/?odporucatel=jimik


Užívateľ je online AMANDA123 15. 2. 2009, 15:53

Prosim vas ako sa vola ta hra so scuby duom?:P;);(:(:D:):R:/XPB.:R:/XPB.:P;);(:(:(:/B.;);(


Užívateľ je online Mark 1. 2. 2009, 13:51

Hlídá vás maník, takže následující postup vykonávejte pouze tehdy, když se na vás nebude dívat. Když vás uvidí, nic se vám nestane, akorát vás odvede zase na počáteční pozici. Vlevo seberte harpunu. Dole za kontejnerem seberte železnou tyč. Tu zastrčte do zařízení vedle vozíku u hlídače. Vlevo dole zatočte klikou na jeřábu držícím síť. Pak na síť použijte harpunu. To k vám přiláká hlídače. Až bude za kontejnerem, vlezte do budky vpravo a zatáhněte za páku. To naloží vozík rybami. Hlídač vás odvede zpět. Teď jen zatáhněte za páku vedle vozíku. Hlídač bude zasypán rybami. Odejděte směrem nahoru. Vlezte do doku. Zamknou se za vámi dveře. Je tady bomba a na vše máte jen pět minut. Strhněte hadr z podivného stroje nahoře. Tam najdete odpočet, který vás informuje, kolik času zbývá do výbuchu. Seberte kliku ze skříňky u schodů. Vylezte nahoru po schodech a pokračujte k přídi lodi. Jděte vlevo k můstku, použijte kliku na naviják a spusťte můstek dolů. Jděte na loď, na zádi vezměte hák, zamiřte na příď a zde seberte papír a lano omotané kolem sloupku. Opusťte loď, vraťte se ke schodům a použijte papír s nákresem na ovládací pult. Připíchnete ho tam, a když zkusíte zapojit dráty podle schématu, nefunguje to. Problém je v tom, že schéma je připíchnuto vzhůru nohama. Výsledné zapojení je tedy následující: červený drát - třetí zdířka modrý drát - čtvrtá zdířka zelený drát - pátá zdířka žlutý drát - první zdířka bílý drát - druhá zdířka hnědý drát - šestá zdířka Přesunete tak podivný stroj na záď lodi. Zkombinujte lano a hák, sejděte ze schodů a zamiřte nahoru k plošince z pákou. Hoďte lano na trubku na zdi, vyšplhejte po něm nahoru a po trubce přeručkujte na plošinku, kde zatáhněte za páku. Otevřete tak dveře od doku. Slezte dolů, utíkejte po schodech nahoru a přes můstek na záď lodi, kde seberte bombu z podivného stroje. Vložte ji do záchraného člunu, který pomocí navijáku spusťte na vodu. Slezte k němu po žebříku a nastartujte ho.


Užívateľ je online sami 30. 1. 2009, 15:18

Tu mam navod -vlavo zoberte harpunu,chodte k bude dolu a tam pootocte pakou,harpunou stiahnite do vody hnedu vec -strazny sa tam pojde pozriet a ked sa tam otoci zoberte packu a chodte do budy vpravo,tam stlacte paku -strazny vas pristihne,nevadi,pri straznom dajte paku a stlacte ju,ryby padnu nanho chodte rovno -dostanete sa do skladu,strhnite plachtu zistite ze je tam bomba,zoberte packu na stoliku -chodte po schodoch,pokracujte dolava a este rovno,packu zastrcte do retaze a pootocte nou -chodte na lod a do prava pri sieti je lano zoberte ho,zoberte mapu,chodte rovno a zoberte hak -vratte sa do hlavnej miestnosti kde je ponorka lano spojte s hakom,chodte k stene za ponorkou -hodte lano,vysplhajte po nom hore a doprava,stlacte cervenu packu,otvoria sa velke dvere na mori -chodte po schodoch a doprava k pristroju stlacte medzernik -kable dajte do tychto dierok: -cerveny do 3,modry do 4,zeleny do 5,zlty do 1,biely do 2,cierny do 6,ponorka sa presunie na lod -chodte teda na lod k ponorke a zoberte z nej bombu dajte ju do clna vpravo stiahnite retaz,je vedla toho -nastartujte lodku Mate to po tazkom trapeni:):):) pokracovanie


Užívateľ je online adasdf 30. 1. 2009, 13:43

hej miki mora aka jeto stranka?:R


Užívateľ je online jaja 30. 1. 2009, 13:39

na akej stranke je ten navod?


Užívateľ je online miki mora 30. 1. 2009, 12:43

poradim vam chodte nawww. maxo.cza tam si dajte recenze v menu najdite si v menu steppenwolf a klik na nho a mas tam navod na vsetky steppenwoltka a tam sa da hrat az 24 dielov najlepsia je 18


Užívateľ je online jaja 30. 1. 2009, 11:39

to mam vsetko vyhadzat z toho vreca alebo co?


Užívateľ je online jaja 30. 1. 2009, 11:24

vie mi niekto poradit.....co mam urobit, ved nikde sa nemozem pohnut , on ma stale zastavi


Užívateľ je online mici_ii 30. 1. 2009, 11:05

akoze som vybuchla na lodi :(


Užívateľ je online julis7 30. 1. 2009, 09:27

zase sa chvališ že si 1:/:R


Užívateľ je online xxx 30. 1. 2009, 08:54

dajte prosiiiimmm naaaapoveduuuu!!!!!_!!!!!_!!!!!_:(;(


Užívateľ je online mima 30. 1. 2009, 08:38

idem hrat no neviem neviem:P


Užívateľ je online jajo 30. 1. 2009, 08:06

4-tiiiii:D


Užívateľ je online Romanu 30. 1. 2009, 07:55

aj ja som to uz urobil. :D;)Vložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS