Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Kvety stapélie lákajú muchy, pretože zapáchajú a vyzerajú ako hnijúce mäso. (tip poslal michal11)

Steppen Wolf 19


Ak ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Online adventúry

Popis:

Steppen Wolf je dobre spracovaná adventúra, v ktorej musíte vyriešiť viacero záhad a úloh, aby ste dokázali prepracovať až do konca. K tomu vám poslúžia rozličné predmety, ktoré musíte zbierať a v správnej situácii použiť. Pre úspešné spustenie hry je potrebné zvoliť si hru s možnosťou ukladania hry (with save function), to znamená druhú z možností. (Tip na hru nám poslala KIKA12345678)

Ovládanie:

Šípkami sa pohybujete, Shiftom bežíte, Ctrl skáčete, I otvoríte inventár, T je ďalší predmet, medzerníkom použijete predmet, S – save.

Hodnotenie: 2,6 z 5,0 (11 hlasov)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

Steppen Wolf 1

Steppen Wolf 1

Prvý diel výbornej série Steppen Wolf.

4,7

96x komentárov


Steppen Wolf 10

Steppen Wolf 10

Desiaty diel adventúry Steppen Wolf.

4,4

16x komentárov


Steppen Wolf 11

Steppen Wolf 11

Jedenásty diel adventúry Steppen Wolf.

4,5

32x komentárov


Steppen Wolf 12

Steppen Wolf 12

Dvanásty diel adventúry Steppen Wolf.

3,9

14x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online thrd 30. 12. 2009, 08:15

opica opica červené


Užívateľ je online channel 2558 1. 11. 2009, 15:05

ce jeu c'est mon jeu préférer ;)


Užívateľ je online ja 26 26. 10. 2009, 16:04

ako mam priviazať ten povraz vôbec to nejde poradte prosííííííííím


Užívateľ je online wess 10. 10. 2009, 10:01

ako mam spravit povraz


Užívateľ je online gagos 10. 10. 2009, 09:34

dik za navod a rohojdaj sa sipkami:D


Užívateľ je online gagos 9. 10. 2009, 19:44

konecne:D:D:D:D:D:D:D


Užívateľ je online gfhffggf 7. 10. 2009, 19:36

ako mam vziat lebku?neda sa to dobre rozhojdat


Užívateľ je online makuta 4. 10. 2009, 19:06

Tak tu máte návod: Seberete če*** vedle vás a zamiřte k popelnicím, kde z jedné vytáhněte kožený řemen. Dejte psovi očichat če*** a následujte ho. Vezměte dřevěnou zábranu, která vám stojí v cestě a pomocí koženého řemenu se spusťte do provaze na dolní budovu. Dýkou uřízněte lano. Jděte k němu a sešplhejte po něm dolů. Skočte na poškozenou část plotu. Seberte ji a jděte k vodě. Použijte část plotu na vodu a pomocí dřevěné závory se dostanete na ruhou stranu. Pokračujte dál doleva. Dostanete se do katakom Sejděte dolů po schodech a dýkou přeřízněte provaz na zdi. Vyveze vás to nahoru. Ocitnete se tak v pasti. Hra vás přepne na Steppenwolfa. Rozhoupejte se, seberte lebku kostlivci z vedlejší klece a zablokujte s ní mechanismus za vámi. Nyní vás hra přepne zpět na Meg. Přeřízněte dýkou provaz na dveřích a projděte jimi. Prozkoumejte auto vlevo. Najdete v něm zapalovač. Otočte kolem u padacího mostu. Spustíte ho tak. Vezměte si kolo, přejděte přes most a po rostlině vpravo od zamřížovaných dveří vylezte nahoru. Na ochozu posbírejte všechny vlajky a v inventáři je svažte v provaz. Ten použijte na spodní stožár a sešplhejte na provaze do okna. Vylezte po schodech k žebříku. Vylezte na kraj žebříku (nelezte úplně nahoru) a seberte pytlík napravo od něj. Vraťte se dolů, slezte po schodech a pokračujte schody doleva. Přeskočte díru a zamiřte k mechanismu nalevo. Použijte na něj kolo od padacího mostu. Steppenwolf popojede nahoru. Jděte k mechanismu vpravo a také na něj použijte kolo. Klec z kostlivcem sjede dolů. Pak přeskočte na dřevěný můstek u dveří vlevo. Opět jste v pasti, můstek se začíná zasouvat. Hra vás přepne na Steppenwolfa. Rozhoupejte se a přeřízněte klesající závaží. Hra vás přepne zpět na Meg. Pak nacpěte sáček s výbušninou do zámku na dveřích a zapalte ho zapalovačem. Projděte dveřmi, na podlaze seberte háček a po řetězu na pravé kleci vyšplhejte nahoru. Tam přeřízněte dýkou provaz a vraťte se zase dolů. Projděte dveřmi, přeskočte na druhou stranu, seberte lano a vyběhněte nahoru po schodech. Použijte dvakrát kolo na mechanismus vlevo. Spustíte tak Steppenwolfa dolů. Přeskočte díru vpravo a pokračujte po schodech nahoru. Běžte až doprava, vylezte ven oknem, vyšplhejte na ochoz a pokračujte ke "studně" vpravo. Zkombinujte lano s hákem a výsledek použijte na studnu. Sešplhejte dolů studnou, seberte klíč a vraťte se nahoru. Sešplhejte do okna, pokračujte vlevo a sejděte ze schodů. Přeskočte díru, sejděte z dalších schodů, přeskočte na dřevěnou plošinu a projděte dveřmi. Odemkněte klíčem zámek na Steppenwolfově kleci.


Užívateľ je online mb 3. 10. 2009, 04:42

ako zobrat tu lebku rozhojdam sa sipkami, ale nedari sa mi zobrat tu lebku :R nema nieko na to nejaky sposob, ako to spravit?


Užívateľ je online tusa 30. 9. 2009, 10:39

jak mam zobrat tu debilnu lebku...;(;(;(XP:R


Užívateľ je online andvan 28. 9. 2009, 13:03

Tak tu máte návod: Seberete čepici vedle vás a zamiřte k popelnicím, kde z jedné vytáhněte kožený řemen. Dejte psovi očichat čepici a následujte ho. Vezměte dřevěnou zábranu, která vám stojí v cestě a pomocí koženého řemenu se spusťte do provaze na dolní budovu. Dýkou uřízněte lano. Jděte k němu a sešplhejte po něm dolů. Skočte na poškozenou část plotu. Seberte ji a jděte k vodě. Použijte část plotu na vodu a pomocí dřevěné závory se dostanete na ruhou stranu. Pokračujte dál doleva. Dostanete se do katakomb. Sejděte dolů po schodech a dýkou přeřízněte provaz na zdi. Vyveze vás to nahoru. Ocitnete se tak v pasti. Hra vás přepne na Steppenwolfa. Rozhoupejte se, seberte lebku kostlivci z vedlejší klece a zablokujte s ní mechanismus za vámi. Nyní vás hra přepne zpět na Meg. Přeřízněte dýkou provaz na dveřích a projděte jimi. Prozkoumejte auto vlevo. Najdete v něm zapalovač. Otočte kolem u padacího mostu. Spustíte ho tak. Vezměte si kolo, přejděte přes most a po rostlině vpravo od zamřížovaných dveří vylezte nahoru. Na ochozu posbírejte všechny vlajky a v inventáři je svažte v provaz. Ten použijte na spodní stožár a sešplhejte na provaze do okna. Vylezte po schodech k žebříku. Vylezte na kraj žebříku (nelezte úplně nahoru) a seberte pytlík napravo od něj. Vraťte se dolů, slezte po schodech a pokračujte schody doleva. Přeskočte díru a zamiřte k mechanismu nalevo. Použijte na něj kolo od padacího mostu. Steppenwolf popojede nahoru. Jděte k mechanismu vpravo a také na něj použijte kolo. Klec z kostlivcem sjede dolů. Pak přeskočte na dřevěný můstek u dveří vlevo. Opět jste v pasti, můstek se začíná zasouvat. Hra vás přepne na Steppenwolfa. Rozhoupejte se a přeřízněte klesající závaží. Hra vás přepne zpět na Meg. Pak nacpěte sáček s výbušninou do zámku na dveřích a zapalte ho zapalovačem. Projděte dveřmi, na podlaze seberte háček a po řetězu na pravé kleci vyšplhejte nahoru. Tam přeřízněte dýkou provaz a vraťte se zase dolů. Projděte dveřmi, přeskočte na druhou stranu, seberte lano a vyběhněte nahoru po schodech. Použijte dvakrát kolo na mechanismus vlevo. Spustíte tak Steppenwolfa dolů. Přeskočte díru vpravo a pokračujte po schodech nahoru. Běžte až doprava, vylezte ven oknem, vyšplhejte na ochoz a pokračujte ke "studně" vpravo. Zkombinujte lano s hákem a výsledek použijte na studnu. Sešplhejte dolů studnou, seberte klíč a vraťte se nahoru. Sešplhejte do okna, pokračujte vlevo a sejděte ze schodů. Přeskočte díru, sejděte z dalších schodů, přeskočte na dřevěnou plošinu a projděte dveřmi. Odemkněte klíčem zámek na Steppenwolfově kleci.


Užívateľ je online rebeca3 27. 9. 2009, 18:59

zober ciapku, daj ju psovi onuchat, zober remen z kontajnera, dalej zober drevenu latu z plota, spusti sa na remeni po povraze, potom povraz prerez, spusti sa dole po povraze, skoc na drevenu dosku z plotu, ta sa zvali na zem, zober ju a spolu s drevenou latou ju pouzi na vodu....a dalej uz neviem, v tej jaskyni alebo co to je ma stale zabilo :/


Užívateľ je online llll 27. 9. 2009, 17:08

save-ovať


Užívateľ je online llll 27. 9. 2009, 17:08

ta jebnuta hra sa neda savovat ...no jebat cele


Užívateľ je online joz 27. 9. 2009, 16:57

dam psovi onuchat ciapku,vezmem z kontajnera zuvacku,vezmem drevo,spustim sa a dalej neviem


Užívateľ je online joz 27. 9. 2009, 16:23

tak napiste navod


Užívateľ je online gege 27. 9. 2009, 12:15

Poser sa prvá


Užívateľ je online konin 27. 9. 2009, 09:59

som tu prvá:DVložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS