Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Roku 1909 dosiahlo lietadlo najvyššiu rýchlosť 54,7 km/h, roku 1976 to bolo už 2 193 km/h. Rýchlosť sa teda zvýšila o 4000%.

Warbears: An A.R. X-Mas


Ak ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Online adventúry

Popis:

Klikajte na rozličné objekty a zbierajte ich do inventára. Pre lepšie porozumenie sa zíde znalosť anglického jazyka. Pustíte sa do hrania.

Ovládanie:

Myš.

Hodnotenie: 3,5 z 5,0 (34 hlasov)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

A Blobs Tale 3

A Blobs Tale 3

Pomôžte svojej sestre!

5,0

0x komentárov


A Day at High School

A Day at High School

Prežite deň školáka.

4,1

260x komentárov


A Dralien Day

A Dralien Day

Pomôžte malému dráčikovi uniknúť.

4,2

88x komentárov


A Duck Has An Adventure

A Duck Has An Adventure

Život jednej kačice.

3,2

1x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online superrrr 21. 2. 2009, 15:33

ako ziskam červenú kocku;(;(;(;(;(;(;(;(;(B.B.B.B.


Užívateľ je online all 4. 1. 2009, 16:19

jak mam ist von poradte


Užívateľ je online h 30. 12. 2008, 14:25

>návod KLA Seberte ze stolu balíček který tam položil Bob a v inventáři ho rozbalte. Potom na brýle klikněte a s nimi klikněte na Kla.Těd zkuste zmáčknout FUR SCAN BUTTON který je hodně na pravo vedle kufříku s nářadím, ale nebude fungovat proto se boba zeptejte na the fur scanner Bob zadá tajný kód a niní to už fungovat bude. Kupte baterie a neonová světla. Nevíte kde jsou struny a proto klikněte na brýle a zadejte oku FIND ITEM. Kupte struny. STEVE Vezměte BTC mapu a taser. Pokud odejdete bez placení věci vám z inventáře zmizí. Rozklikněte si klaovu peněženku a dejte Bobovi taser a btc mapu, tím je zaplatíte. Teď vyjděte z obchodu na ulici a potom dále do leva kde jděte do banky. KLA Jděte za skálu (klikněte úplně doleva) kde najdete červenou kostku. Vyjděte na skálu pro modrou kostku. Klikněte na strom a pak zadejte oku příkaz "blast the tree". Vzměte si zelenou kostku a jděte na skálu odkud seskočte na strom a jděte do prava. STEVE Jděte do prava a v mapě klikněte na park. Mluvte s dědoua vyložte mu oba plány. Potom jděte k pojistkám k šedé skřínce a otevřete jí. Dalším kliknutím zjistíte že potřebujete šroubovák a jděte pro něj do obchodu. V ochodu klikněte na boba a řekněte mu " I want to order" poté si vyberte že chcete "nuklear device". Bob odejde a vy rychle jděte ktoolboxu a otevřete ho. Stihnete ho jenom otevřít a proto chtějte po Bobovi ještě jednou to samé a jděte si pro šroubovák. Teď můžete jít do parku. Odšroubujte pojistky a použijte na ně taser. Jděte k dědovi a promluvte si s ním o plánu C. Jde se napít a znovu použijte taser na pojistky. Niní jděte do banky, kde bude na stomě děda. Klikněte na něj a dostanete 800 dolarů. Jděte do obchodu a vezměte si hacking device. Opět ho zaplaťte tím že ho dáte Bobovi. Jděte do vyššího patra a použijte hacking device na panel. Vejděte dovnitř. KLA Do utvorů pod stromem poskládejte kostky v takovém pořadí jak strom svítí. STEVE Seberte struny, baterie a neony a pospojujte to dohromady. KLA Klikněte na get out of here. HOTOVO !


Užívateľ je online mima 29. 12. 2008, 11:16

jajjj ale take nemusim ja radsej uzamknutu miestnost


Užívateľ je online ... 28. 12. 2008, 12:14

lahucke:D


Užívateľ je online john-adam 27. 12. 2008, 16:37

>návod KLA Seberte ze stolu balíček který tam položil Bob a v inventáři ho rozbalte. Potom na brýle klikněte a s nimi klikněte na Kla.Těd zkuste zmáčknout FUR SCAN BUTTON který je hodně na pravo vedle kufříku s nářadím, ale nebude fungovat proto se boba zeptejte na the fur scanner Bob zadá tajný kód a niní to už fungovat bude. Kupte baterie a neonová světla. Nevíte kde jsou struny a proto klikněte na brýle a zadejte oku FIND ITEM. Kupte struny. STEVE Vezměte BTC mapu a taser. Pokud odejdete bez placení věci vám z inventáře zmizí. Rozklikněte si klaovu peněženku a dejte Bobovi taser a btc mapu, tím je zaplatíte. Teď vyjděte z obchodu na ulici a potom dále do leva kde jděte do banky. KLA Jděte za skálu (klikněte úplně doleva) kde najdete červenou kostku. Vyjděte na skálu pro modrou kostku. Klikněte na strom a pak zadejte oku příkaz "blast the tree". Vzměte si zelenou kostku a jděte na skálu odkud seskočte na strom a jděte do prava. STEVE Jděte do prava a v mapě klikněte na park. Mluvte s dědoua vyložte mu oba plány. Potom jděte k pojistkám k šedé skřínce a otevřete jí. Dalším kliknutím zjistíte že potřebujete šroubovák a jděte pro něj do obchodu. V ochodu klikněte na boba a řekněte mu " I want to order" poté si vyberte že chcete "nuklear device". Bob odejde a vy rychle jděte ktoolboxu a otevřete ho. Stihnete ho jenom otevřít a proto chtějte po Bobovi ještě jednou to samé a jděte si pro šroubovák. Teď můžete jít do parku. Odšroubujte pojistky a použijte na ně taser. Jděte k dědovi a promluvte si s ním o plánu C. Jde se napít a znovu použijte taser na pojistky. Niní jděte do banky, kde bude na stomě děda. Klikněte na něj a dostanete 800 dolarů. Jděte do obchodu a vezměte si hacking device. Opět ho zaplaťte tím že ho dáte Bobovi. Jděte do vyššího patra a použijte hacking device na panel. Vejděte dovnitř. KLA Do utvorů pod stromem poskládejte kostky v takovém pořadí jak strom svítí. STEVE Seberte struny, baterie a neony a pospojujte to dohromady. KLA Klikněte na get out of here. HOTOVO !;):D:)XP:R


Užívateľ je online all 27. 12. 2008, 15:03

navalte navod :(;)


Užívateľ je online Anjelikk1 27. 12. 2008, 10:46

Dajte niekto postup. Prosíím pekne :)


Užívateľ je online ja 26. 12. 2008, 19:18

jachem navod:/:/


Užívateľ je online ja 26. 12. 2008, 18:26

pomaly sa zblaznim s komentarov kto chce postup nech sa ozve :)


Užívateľ je online :)) 26. 12. 2008, 17:42

uplan blbost..od veci hra


Užívateľ je online hahaa 26. 12. 2008, 12:39

na youtobe mate navod


Užívateľ je online kip 26. 12. 2008, 10:35

totalna blbost


Užívateľ je online jeso 26. 12. 2008, 08:38

som prvy a je to blbostVložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS