Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Zem je v slnečnej sústave piatou najväčšou planétou. V porovnaní so Slnkom je však nepatrná. Keby bolo Slnko veľké ako nafúknutý balón, Zem by bola ako hrášok.

Witch


Ak ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Online adventúry

Popis:

Klikajte na veci v správnom poradí, vyvolávajte akcie a posnažte sa tak utiecť bosorke.

Ovládanie:

Myš.

Hodnotenie: 3,8 z 5,0 (20 hlasov)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

A Blobs Tale 3

A Blobs Tale 3

Pomôžte svojej sestre!

5,0

0x komentárov


A Day at High School

A Day at High School

Prežite deň školáka.

4,1

258x komentárov


A Dralien Day

A Dralien Day

Pomôžte malému dráčikovi uniknúť.

4,2

88x komentárov


A Duck Has An Adventure

A Duck Has An Adventure

Život jednej kačice.

3,2

1x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online s.kuckova3@azet.sk 10. 2. 2011, 14:34

ja som to prešla cele :D


Užívateľ je online hanah montana 7. 1. 2011, 15:06

kto taku hovadinu vymyslal ked to nejde prejst ktory dement:/


Užívateľ je online Arrcticus 2. 12. 2010, 22:41

:D:D:D:D....xxxxx


Užívateľ je online ssssssssslolololol 2. 12. 2010, 21:02

ako je ten hlavolam?????XPXPXP pls


Užívateľ je online hm 17. 10. 2010, 18:45

pls jak sa to robi?


Užívateľ je online P@ťka 17. 10. 2010, 18:35

dokazala som to aspon niečo


Užívateľ je online cverna 17. 10. 2010, 18:17

tak tu je navod: 1. kliknite najprv vlavo to modrobiele co sa podoba na hada, pak kliknite na havrana, on sa rozkuskuje a na tie rany kliknut aby vypadli troje kvapiek krvi na tekvicu, musite to stihnut, ak nie opakujte situaciu, pak ked tekvica dostane tri kvapky ozije :D 2.pod tekvicou ako vypustila stavu, tam sa prilepila mucha, na nu kliknite, pak odleti ku klucu, pak kliknite na pavuka, :D muchu zozerie, kluc padne na zem :) 3. pohybte z prava troma feferonkami co su vedla tekvice, objavi sa oko, kliknite nan a bosorka si ju vezme :) 4.pak kliknite na knihu nech sa otocia stranky naspat, :D , kliknite na prvu feferonku vpravo hore , vypadne syr, ako i feferonka do gulasu :D, pak kliknite na zeleninu vpravo dole co je a objavi sa oko na ktore kliknete :) pak klik na druhu feferonku vpravo hore, vypadne druha feferonka do gulasu , ako i syr 5.kliknete na to dieta, syr vezme :) pak na zltu papriku uplne vpravo dole, odkopne lebku, objavi sa kukurica na ktoru kliknete :D bosorka privola havrana ten sa zacne krmit, klik na havrana , vyskoci nieco ako had, na to kliknut a vzapati v lavo na zbytok tzv hada, pak plesti chvostom havrana a odtrhne pierko ktore padne na zem :D 6. kliknete na mysaciu dieru vpravo a hned na to pierko aby ho zobrala do diery :D, pak kliknete na tu druhu mysaciu dieru vlavo tak aby sa vystrcila s pierkom a metla sa da do pohybu co zmetie pavuka na kocura :) pak plesti o dvere aj s pavukom :D :D 7.opat na mysaciu dieru vlavo, pak zoberie klucik do diery, pak klik na mysaciu dieru vpravo a odmena je kluc za syr od chlapca, 8.kliknite na zamok, pak na ranu zo zvysku hada co sa objavil a vypadne oko na ktore kliknete , tym padom je oko lewel dokoncene :D 9. kliknite na deti dva razy , pojdu ku dveram , objavi sa chvost hada , pak kliknut na havrana, ktory prevrhne jed flasky , pak sa vyleje na stonku, z ktorej vyrastie fazula a zozerie bosorku :D 10. pak kliknete na klucku dveri, a prichadza to najzaujimavejsie, hlavolam, POTRAPTE SI HLAVICKY JE TO KLUC K OTVORENIU , AK SA VAM TO PODARI, PAK NASTANE KONIEC HRY . dobru zabavu :D :D :D


Užívateľ je online cverna 17. 10. 2010, 17:39

jupiii, navod som nepouzil :D sice to trvalo ale dostal som ich zahadne von z tej chatrce, ale tie mysi boli podarene :)


Užívateľ je online wild 17. 10. 2010, 16:59

ale ved tato hra tu uz bola. uz som ju hrala.:D


Užívateľ je online ... 17. 10. 2010, 16:56

velmi tazke :/


Užívateľ je online sofia Baffyová 17. 10. 2010, 15:24

prosím návod!!!!!


Užívateľ je online mmjbnh 17. 10. 2010, 13:59

dajte niekto pls navod


Užívateľ je online ? 17. 10. 2010, 11:14

to je velmi tazke potrebujem aby ta hra bola po SLOVENSKY :R:/XP;(:(


Užívateľ je online Z 17. 10. 2010, 03:49

Táto klikačka má 2 priebehy hry, jeden variant je dlhší, druhý pomerne krátky, cestu si vyberiete podľa toho, ktorú čilipapričku vpravo hore si v určitom momente zoberiete ako prvú... Je tam hneď aj videonávod (walkthrough), myslím, že aspoň pre začiatok, kým sa človek odpichne, je užitočný pre každého... :):D;):PVložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS