Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Panda za deň zje až 38 kg čerstvých bambusových výhonkov a jedeniu sa môže venovať až 16 hodín denne. (tip poslal marek)

Georganism


Otvoriť v novom okneAk ti hra nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ju otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Online hopsačky

Popis:

Myslíte si že vedieť skákať je v dnešnej dobe samozrejmosť? Omyl! Tieto stvorenia vás zoznámia s tým, aké otravné je nevedieť viac z kľúčových schopností. Ak ich ale skombinujete, dostanete pomerne použiteľné jedince :)

Ovládanie:

V hre

Hodnotenie: 5,0 z 5,0 (6 hlasov)

Páči sa ti táto hra? Tak si ju stiahni do počítača.


Podobné hry:

A Grey Guys Adventure

A Grey Guys Adventure

Dobre si rozmyslite kam skáčete.

1,0

0x komentárov


Absorbtion

Absorbtion

Takú zbraň chcem aj ja!

3,1

13x komentárov


Acorn Story

Acorn Story

Hop, hop, hop.

4,6

5x komentárov


Acrobats Playground

Acrobats Playground

Vyzbierajte v každom kole čierne guličky.

3,8

42x komentárov


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online Vertemi 26. 10. 2011, 21:46

עברית, אתה יודע? -> učíme sa hebrejsky na hodine výtvarky, pretože naša VV uč. vie hebrejsky a preto ku knocu hodiny asi 20 minut ked nam zvisi cas tak sa ucime hebrejsky.... KTO TOMU VERI NECH NAPISE DO KOMENTARA: ANO (mohol by si dat aj dovod..) (alebo) NIE. (a dovod preco nie)


Užívateľ je online žeSpiderman?:D 26. 10. 2011, 21:41

TU JE PRAVDIVÍ PREKLAD TOHO "spider-manoveho písma" (čínskeho) :Qin Lao, väčšina ľudí hovorí pavúk, odbor Arachnid veľkorysé zvierat, súhlasíte s tým, Insecta štedrý bezstavovcov. Pavúky sa hmyzom, Wu Tong veľkorysé miesto na oddelení systému tela pavúka oddelene bruchu len dva, a osem nôh a tam, a hmyzu telo je rozdelené na hlavu, hrudník, brucho tri, šesť nôh. Preto je len ministerstvo odvodnenie a hmyz ako pavúky Súhlasíte s tým, hmyz. Najviac pavúky majú osem očí. Dva z Air s Li Ye, zvyšok s Li citlivé. Asi 3500 druhov pavúkov na celom svete, ale len do počtu No, niektorí vedci sa domnievajú, že súčasný Wen Dao len 2 percentá veľkorysé ľudského pavúka. Veľkorysé poznám iba veľkí vtáci jesť pavúk systémom pavúka (Theraphosa blond), láskavý a štedrý poslať najlepšie hlavy pavúky (Anapidae), ľadovce a veľkorysý, ako Queensland Museum, ktorú verziu, dĺžka 0.4 cm. Bei Číne je asi 2361 druhov boli zaznamenané, a Hong Kong, pripadá na Zo 24 rodín celkom 122 druhov, vrátane takmer 10 nových druhov vedeckej spoločnosti štedré. V súčasnej dobe, Hong Kong je najväčší Native druhov pavúkov veľkorysé veľkých drevených ;) GOOGLE PREKLADAČ ;)


Užívateľ je online Diabol20Tvari 18. 10. 2011, 20:46

fuuuuuha...,,niko belic,,....moc dlheeeeeXP


Užívateľ je online Diabol20Tvari 18. 10. 2011, 20:45

tak malo....a pritom tak vela????B.


Užívateľ je online Q 18. 10. 2011, 20:30

Jasné, to vieme, veď to stačí dať do prekladača a obsah pochopíš. Aj keď Ty si to napísal čistejšie... Ale aj tak nechápem, načo sa o tom vybavujeme na Pauzičke. Tak ako píše Zcinnamon v odpovedi, že je to zaujímavé, ale čo to má spoločné s PC hrami... B.


Užívateľ je online Niko Bellic 18. 10. 2011, 20:23

Tak ked nerozumiete čo tam píše tak vám to preložím:Telo pavúkov sa skladá iba z dvoch častí – z hlavohrude a bruška, ktoré nemá ani náznak segmentácie (výnimkou sú primitívne tropické pavúky z podradu Liphistiomorpha). Bruško je pripojené k hlavohrudi tenkou stopkou. Na spodnej strane má 1 alebo zriedka 2 páry štrbinovitých otvorov do pľúcnych dutiniek, kúsok pred nimi je pohlavný vývod, ktorý je u väčšiny samíc súčasťou zložito skulptúrovanej platničky (epigyna). Obyčajne na konci bruška sú snovacie bradavky, ktoré sú vlastne premenené bruškové končatiny. Vo vnútri bruška sú často objemné pavučinové žľazy. U niektorých pavúkov je vyvinuté aj doplnkové snovacie ústrojenstvo (cribellum), ktoré vyzerá i pracuje ako miniatúrne sitko. Pavúk cez drobné otvory vypúšťa pavučinu a vyčesáva ju zvláštnym otŕnením zadných tibií (calamistrum), ktoré pripomína hrebienok. V hlavovej časti hlavohrude sú vačkové oči, najčastejšie 4 páry (väčšina Entelegynae), niekedy 3 páry (Haplogynae), len veľmi vzácne 2 páry (Tetrablemma spp.) alebo dokonca len 1 pár (Nops spp.), tieto výnimky však žijú len v trópoch. Chelicery sú jednovetvové a pracujú na princípe zatváracieho noža. Apikálny článok chelicery pripomína ostrý pazúr alebo jedový zub hada – vnútri má kanálik, ktorým je pri zahryznutí do tela koristi vstreknutý jed, ale i tráviace enzýmy; trávenie pavúkov je teda mimotelové (extrasomatické). Druhým párom hlavových končatín sú pedipalpy. U samíc vyzerajú ako krátke nohy, no u samcov sú premenené na zvláštny párový kopulačný orgán (bulbus), ktorého stavba môže byť veľmi zložitá. Najdôležitejšou časťou bulbu je dutý útvar – embolus, ktorý je vlastne zásobným vačkom na spermie. Okolo neho je zložitý systém líšt a výrastkov (apofýzy), ktoré pri kopulácii zapadajú do chitinóznych rýh a otvorov na epigyne samice, podobne ako kľúč do zámku. Vývod gonád má však aj samec na brušku, preto musí pred kopuláciou naplniť dutú časť bulbu spermiami – uskutoňuje sa to pomocou zvláštnej malej pavučinky. Po kopulácii sa niekedy vyskytuje kanibalizmus – samica usmrtí a vysaje samca. Tento jav však vôbec nie je taký bežný, ako sa traduje medzi ľuďmi. Samice kladú vajíčka do kokónu z husto tkanej pavučiny. Pavúky dýchajú pľúcnymi dutinkami a jednoduchými vzdušnicami. Vylučovacím orgánom sú Malphigiho trubice, koxálne nefrídie fungujú len u mláďat, u dospelých sú rudimentálne. čistý čínaň:D


Užívateľ je online Zcinnamon 18. 10. 2011, 19:39

Pre Spidera: 有趣,但与电脑游戏是什么? :D


Užívateľ je online bluedevill 18. 10. 2011, 19:18

Typ veľkorysí rodák Spider- tak mi prelozilo meno toho cinana aa jeho text je o pavukoch xD


Užívateľ je online Diabol20Tvari 18. 10. 2011, 17:36

to co.....aky CINANEC?????


Užívateľ je online 型嘅原生蜘 18. 10. 2011, 17:12

蠄蟧,一般人都叫蜘蛛,係蛛形綱嘅動物,唔係昆蟲綱嘅無脊椎動物。 蜘蛛同昆蟲唔同嘅地方,就係蜘蛛身體只係分頭腹兩部,兼且有八隻腳;而昆蟲身體就分做頭、胸、腹三部,有六隻腳。所以佢只係似蟲而蜘蛛唔係昆蟲。 大部分蜘蛛都有八隻眼。其中兩隻用嚟睇嘢,其餘用嚟感光。 全世界大約有 3500 種蜘蛛,但可能唔止呢個數,有科學家認為目前人類只搵到2成嘅蜘蛛。目前已知大隻嘅蜘蛛係食鳥蜘蛛(Theraphosa blondi),而最細嘅係一種寄目蛛科(Anapidae),佢係澳洲昆士蘭博物館裏面嘅樣版,長 0.4 厘米。 喺中國,現時有大約 2361 種已被記錄到,而香港,暫時佔咗 24 科共 122 種,其中包括近 10 個科學界嘅新種。而目前香港最大型嘅原生蜘蛛品種係大木林


Užívateľ je online bvn b m b m 18. 10. 2011, 15:41

b ,nnnnn


Užívateľ je online bvn b m b m 18. 10. 2011, 15:40

ghmggggg:R


Užívateľ je online gfffh 18. 10. 2011, 15:24

super hra :D


Užívateľ je online Aaa 18. 10. 2011, 02:42

Aj tu mi roluje tá stránka, a pritom to vyzerá byť celkom dobrá hra... :(Vložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS