Potrebujem Pauzičku
na facebooku
Pridaj sa k nám!

Viete, že...

Petronas Towers v Kuala Lumpure v Malajzii dokončili v roku 1996. Obe budovy majú 88 poschodí a s výškou 451.9 m (s anténou) ide o najvyššie dvojičky na svete. Vo výške 170 metrov ich spája most. Každá budova ma 29 výťahov. (tip poslala Dáška)

Rupertova kvapka


Ak ti video nefunguje, skús si nainštalovať nový Flash Player, alebo ho otvor v inom prehliadači.

Kategória:

Ostatné videá

Popis:

Musíte vedieť ako ju rozbiť :)

Hodnotenie: 5,0 z 5,0 (5 hlasov)


Poslať emailom:

Známeho e-mail:Text e-mailu:
Tvoj e-mail:

Údaje, ktoré uvádzate v kontaktných formulároch na webových stránkach spoločnosti Zoznam, s.r.o. ukladáme len počas doby nevyhnutnej na naplnenie účelu pri odoslaní správy. Viac informácií o spracovaní údajov spoločnosťou Zoznam nájdete v Podmienkach ochrany súkromia a spracovania údajov. Vaše emaily na našich webových stránkach nezverejňujeme.

Komentáre:

Užívateľ je online mihu je vocas 25. 3. 2013, 10:41

chytráku :-D kdybys uměl pořádně anglicky, tak z toho videa zjistíš, že tu kapku samotnou zničit ani rozmáčknout nejde, jde ji narušit jenom od toho jejího ocásku.. příště si to video pořádně prohlídni než budeš dělat rozumy ;) ke konci to vysvětlej dost pro debily, tak bys to moh pochopit i ty :-D


Užívateľ je online ugfžtgfž 25. 3. 2013, 01:06

XP:P;):D;(:RB.;);(ok


Užívateľ je online Mihu 24. 3. 2013, 23:30

Ježiš...oni z toho dělají oběv století...Tyhle kapky už jsme jako děti pevně stiskli v dlani a bylo to.. Pretlak, uvnitr kapky způsobil jeji zniceni, které cloveku otevrelo ruku. Pak jen sfoukl z dlane a byl klid. Samozřejmě, se musela kapka naprosto pevně stisknout, kdo stiskl málo, měl pořezanou ruku :D Ale kdo to uměl, byl v pohode..A oni tu z doho dělají bůh ví jakou show :D:DVložiť komentár:

Autor:

Text:

Diskusie sú prístupné aj pre nezaregistrovaných používateľov. Podmienky spracúvania údajov sa riadia Podmienkami ochrany súkromia a spracúvania údajovRSS